Правила публікації коментарів і відгуків користувачів на сайті компанії Двері Білорусії: 

Відгуки на товари, що залишаються відвідувачами сайту, потрібні для передачі досвіду використання і рекомендацій від реальних покупців іншим потенційним покупцям. Основний принцип: «купив сам - допоможи купити іншому!» Написання якісного відкликання після покупки допоможе зробити вибір товарів простіше і зручніше для всіх!
Коментарі призначені для спілкування і обговорення особливостей даного товару, а також для з'ясування питань, що цікавлять по ньому. Все що залишаються користувачами коментарі та відгуки на нашому сайті проходять попередню модерацію. Поява коментаря на сайті може пройти від 15 хвилин до декількох днів.
Будь ласка, зверніть увагу на правила модерації коментарів, якими ми керуємося при їх розгляді:

Блокуються відгуки або коментарі:

 1. Не мають прямого і безпосереднього відношення до обговорюваного товару!

 2. Обговорення або скарги на роботу служб інтернет-магазину (доставки, сервісу, магазину, бухгалтерії і т.д.), але не стосуються безпосередньо якостей обговорюваного товару.

 3. Питання, відповіді на які вже містяться на сторінці опису або характеристик самого товару, або вже піднімалися і отримали відповідь в коментарях;

 4. Занадто емоційні критичні відгуки на товар без чітких аргументів і вказівки реальних причин негативного ставлення до товару;

 5. Заклики до дій, які ведуть до втрати гарантії на придбаний товар;

 6. З посиланнями або згадками прямих компаній-конкурентів;

 7. З посиланнями на піратське ПЗ або піратські і інші незаконні сайти і ресурси;

 8. Комерційні оголошення (продаж / купівля / послуги) від сторонніх компаній і третіх осіб;

 9. Дублі коментарів від одного і того ж або від різних користувачів;

 10. Беззмістовні або безглузді коментарі з одного або декількох слів;

 11. Написані на іноземній мові або нарочито безграмотно, транслитом або з використанням CAPS LOCK;

 12. Що містять особисті дані клієнта або інших осіб;

 13. Що містять нецензурну лексику (в тому числі приховану), хамство, погрози, тролінг, образи і випади проти інших учасників обговорення, а також пропаганду насильства, заклики до порушення закону і т.д .;

 14. Що містять html, php або sql-код;

 15. Обговорення цінової політики;

 16. Неактуальна або непідтверджена інформація;

Нами всіляко вітаються:

 • Відгуки, передають досвід реального користувача від експлуатації придбаного товару, аргументовано описують його позитивні і негативні сторони, при цьому написані грамотно, ємко і лаконічно.

 • Коментарі, що містять чіткі і суттєві питання по товару, які не можна прояснити з його опису або технічних характеристик. А також змістовні і корисні відповіді інших користувачів на ці питання.

В окремих випадках перед публікацією корисний коментар яку змістовну відгук може бути відредагований модераторами (видалена частина вмісту, яка не відповідає вищевикладеним правилам).

Вгору