icon_3.png   Замір дверного отвору


- важливий етап при покупці і установки дверей. Якщо Ви хочете зробити вимір самостійно, слід пам'ятати, що ціна помилки може бути висока. З-за непрофесійного виконаного виміру, монтаж двері з легкого і швидкого процесу, ризикує перетворитися в трудомісткий і затяжний, а головне в дорогий.


Тому, рекомендуємо Вам перекласти цей процес на професіоналів. Таким чином, виключаються всі можливі помилки, пов'язані з інженерно-технічними роботами.


Також, присутність нашого заміряє на об'єкті, дозволить Вам отримати консультацію по прорізів, по типу відкривання, особливостей установки і т.д.


Вартість:

  • Замір під міжкімнатні двері у місті Києві - 250 грн, у Київській області  - 250 грн + 15 грн/км
  • Замір під вхідні двері в м.Київ - 200 грн, у Київській області  - 200 грн + 15 грн/км
  • Замір в інших містах України, уточнюйте в фірмових салонах або по телефону салонів, зазначених на нашій карті


*вартість виміру вказана до 10 отворів. Понад 10 отворів, вартість обмовляється окремо

ВИКЛИКАТИ ЗАМІРНИКА

 

  


icon_2.png    Монтаж дверейМонтаж дверей - є остаточним етапом ремонту і виконується після проведення всіх вологих робіт і настилу підлогового покриття, стіни в площині яких будуть монтуватися двері, повинні бути виведені в рівень "0", пофарбовані і обклеєні.

Важливо! Невірно встановлені двері буде джерелом протягів, а неправильний кут розташування косяка і полотна в кінцевому підсумку призведе до розхитування коробки. В цьому випадку Вам доведеться замовляти нові двері і починати все спочатку.


Щоб такого не сталося, і щоб заощадити власний час і матеріальні засоби, рекомендуємо Вам скористатися послугою монтажу, досвідченими і кваліфікованими майстрами. 


Після виконання монтажу двері, клієнту видається акт про виконані робіт з гарантій монтажу на 12 місяців


Вартість:


Вартість монтажу розраховується, опираючись на технічну документацію, підготовлену замірником.


Вгору