Trade-in. Обмін старих дверей на нові


380х940_UKR.jpg


Якщо Ви вирішили придбати нові двері й продати свої старі двері, то нова послуга Trade-in від Компанії «Двері Білорусії» саме для Вас. 
Компанія «Двері Білорусії» з 15 лютого 2016 р для роздрібних покупців вперше виводить на дверний ринок нову послугу Trade-in (Трейд ін) обмін старих дверей на нові Двері Білорусії з доплатою, яку сьогодні в дверному бізнесі України надають тільки фірмові салони Двері Білорусії! Ця послуга є постійно діючою, а не разовою акцією.


Період надання послуги Trade-in - не обмежений


Умови надання послуги Trade-in роздрібному покупцю:

Ми надаємо роздрібному покупцю можливість здійснити обмін своїх старих міжкімнатних дверей на будь-які нові міжкімнатні або вхідні двері ТМ «Двері Білорусії» з доплатою шляхом надання на нові двері додаткової знижки, що дорівнює залишковій вартості старих дверей.
 
Рекомендований в фірмовому салоні «Двері Білорусії» замірник, приїде до Вас на об'єкт, та не тільки зробить замір (згідно з умовами надання послуги заміру), а й проведе консультацію по отворам, типу відкривання, особливостям монтажу дверей, а і проведе оцінку Вашого старого дверного полотна. Після чого надасть інформацію і в салон щодо його залишкової вартості, щоб в салоні Двері Білорусії. Вам надали додаткову знижку, яка дорівнює залишкової вартості старих дверей. Ця знижка сумується з діючою системою знижок.

Після оплати в узгоджений день та час наш автомобіль з водієм та експедитором привезе до Вас на об'єкт нові Двері Білорусії й забере старі дверні полотна (котрі мають бути завчасно зняті з петель), тобто Ви не будете втрачати час і гроші на перевезення старих дверей.

Переваги нової послуги Trade-in для споживачів:

  • Економія грошей споживачів. Фірмовий салон «Двері Білорусії» надає покупцю на нові двері додаткову знижку, яка дорівнює залишкової вартості Вашого старого дверного полотна.

  • Зручність процедури. Зникає необхідність спочатку продавати свої старі двері, а потім купувати нові.

  • Економія часу споживачів, швидкість оформлення угоди. Процес обміну старих дверей на нові двері ТМ «Двері Білорусії» буде оформленний швидко та не займе у вас багато часу. Оцінка залишкової вартості старих дверей проводиться замірником після попередньому виклику замірника безпосередньо на Ваш об'єкт.

  • Зрозумілий принцип обміну. Одне (кожне) старе міжкімнатне дверне полотно замінюється на одну (кожну) нову міжкімнатну або вхідну двер ТМ «Двері Білорусії» з доплатою. Кількість дверей та період їх обміну не обмежені!

  • Широкий вибір нових дверей. Фірмові салони «Двері Білорусії» надають Вам великий асортимент міжкімнатних та вхідних дверей, що задовольняють будь-які фінансові можливості й дизайнерські рішення.

  • Доступність послуги Trade-in. Тільки Компанія «Двері Білорусії» маючи 135 фірмових салонів у 67 містах України, сучасні високотехнологічні фабрики й налагоджену систему логістики може забезпечити доступність такої послуги в містах, де є фірмові салони Двері Білорусії.

 


Залишилися питання?
 telefon-dveri-belorussii.jpg  067 825 36 26


Вгору