Яскраві двері в інтер'єрі

545
logo

Яскраві двері в інтер'єрі фото

Визначаючись з кольором міжкімнатних дверей в інтер'єрі ми обмежуємо себе, підлаштовуючись під колір стін, підлоги, ретельно продумуючи і представляючи як той чи інший варіант буде виглядати один з одним і максимально гармоніювати.

Але є і багато прикладів сміливих ідей абсолютно унікальних, яскравих інтер'єрів, які ми сьогодні і розглянемо.

Кольорові двері в інтер'єрі.Преимущества

Кольорові двері в інтер'єрі. фото

1. В першу чергу яскраві кольорові двері допомагають створити оригінальний інтер'єр з цікавою картинкою. Залучаючи всю увага на себе, такі двері здатні приховати деякі недоліки, помилки або архітектурні недосконалості.

2. Або навпаки, допомагають у створенні цілісного стилю, замаскувавшись під колір стіни.

3. Універсальність. Яскраві фарби в інтер'єрі можна використовувати як в класичних, так і в сучасних інтер'єрах.

Яскраві двері в інтер'єрі фото

4. Створюють особливий настрій і дарують позитивні емоції.

5. Яскраві міжкімнатні двері можуть візуально розширити простір або збільшити висоту простору.

Однотонні інтер'єри не менш популярні, де фон (стіни і двері) пофарбовані в один колір, а контрастність досягається за рахунок настінного декору у вигляді картин, панно або постерів.

Яскраві двері в інтер'єрі фото

Кольорові двері в інтер'єрах різних стилів

Яскраві двері є незамінним елементом для інтер'єру в стилі лофт. Тут двері можуть бути єдиним яскравим акцентом на тлі стін з цегли або зістареного дерева.

Яскраві двері в інтер'єрі фото

Також такі двері доречні і в інших сучасних інтер'єрах. Такий варіант дозволяє візуально приховати двері. Сучасні технологічні рішення - двері з прихованим коробом, є так званими невидимками. Перевагами таких дверей є їх універсальність - зовнішнє покриття дверей може бути абсолютно таким же, як і внутрішнє покриття стін. Їх можна пофарбувати в один тон, нанести ті ж візерунки, зберігаючи цілісність малюнка. Таким чином вони дозволяють створити оригінальний, ефектний і незабутній простір.

Яскраві двері в інтер'єрі фото

Трендові кольори в інтер'єрі

Для того, аби визначитися з максимально відповідною кольоровою гамою, яка створює ідеальне гармонійне ціле, використовуйте поради дизайнерів.

Яскраві двері в інтер'єрі фото

Наприклад, Tikkurila та інститут кольору Pantone оголосили трендовий колір 2019 року, який буде характерним в тому числі і для інтер'єрів. Цей колір зветься живий корал, який відмінно поєднується з жовтим, блакитним кольорами.

Варто пам'ятати, що саме колір є найпотужнішим інструментом при створенні ефектного інтер'єру з нуля.

Але, якщо Ви впевнені, що яскраві кольори в інтер'єрі скоро стануть нав'язливими, не використовуйте занадто багато кольору, або пофарбуйте тільки одну сторону міжкімнатних дверей.

При цьому, без сумнівів, такі двері виглядають сучасно, так як такі вони в основному створюються відповідно до дизайнерських запитів, наприклад на розсувних конструкціях або з прихованими коробами.


Назад до списку

Вгору