Види міжкімнатних розсувних дверей

2959
logo
Види міжкімнатних розсувних дверей фото


Розсувні двері - один з найпопулярніших інтер'єрних трендів. Їх по праву цінують за високу функціональність, стильний зовнішній вигляд і зручність використання. Головна перевага розсувних конструкцій - економія простору, тому вони так затребувані у малогабаритних приміщеннях. Для їх відкривання необхідно лише вільне місце вздовж стіни, що рівна ширині полотна.

Розсувні двері фото

У той же час, міжкімнатні розсувні двері - відмінний вибір і для просторих апартаментів, адже за їх допомогою легко створити трансформований інтер'єр. І буквально за допомогою одного руху ви зможете об'єднувати різні функціональні зони у загальний простір або навпаки розділяти їх за необхідністю.

Розсувні двері сірого кольору фото

Але також розсувні конструкції вдало вписуються практично у будь-який стиль інтер'єру, будь-то класика, мінімалізм або лофт - для кожного простору за необхідністю можна підібрати найбільш влучні розсувні двері. Варто тільки звернутися за порадою до професійного менеджера.


Правильно вибрати дверну систему можна тільки повністю розібравшись в тому, як функціонують різні види механізмів розсувних дверей. Виробники пропонують широкий асортимент зсувних систем - порогових і безпорогових. Всі ці конструкції розрізняються зовнішнім виглядом, функціональністю і ціною. 


Дерев'яні розсувні двері фото

Деякі типи розсувних дверей можуть мати не тільки одну або дві, але і три або більше стулок відповідно до ширини оформленого отвору. Для традиційних дверних прорізів досить систем з одним або двома полотнами.

Для зонування відкритих інтер'єрів зазвичай потрібні розсувні конструкції з трьох і більше елементів. Вони частіше мають назви не дверей, а скоріше міжкімнатних перегородок і дозволяють раціонально зонувати простір, створюючи справжні інтер'єри-трансформери. Такі конструкції комплектуються глухими, заскленими або комбінованими полотнами, що дозволяє гармонійно вписати їх у будь-який стиль оформлення кімнати.

Розсувні двері фото

Види розсувних систем

Назад до списку

Вгору