Види декорів SIBU для дверей і інтер'єрів

339
logo
Види декорів SIBU для дверей і інтер'єрів фото

Ми не раз вже наголошували на різноманітті сучасного дверного ринку. І ось знову хочемо звернути пильну увагу на компанію SIBU, а саме на лінію декорів даної марки, що активно використовуються при створенні дизайнерських міжкімнатних дверей на власному виробництві компанії "Двері Білорусії".

Особливості декоративних SIBU панелей

Декоративні панелі SIBU - це широкий асортимент декорів, які виробляються в Австрії. Завдяки високоякісній імітації природних матеріалів, від деревини, металу, штучної шкіри до сяючих дзеркал, акрилового скла і каменю, всі вони відрізняються не тільки красою і стильним зовнішнім виглядом, але й стійкістю до пошкоджень.

Серії матеріалів відрізняються квітами, типами рельєфів поверхонь, фактур і патернів.

Декоративні панелі SIBU фото

Так, наприклад, серед серії декоративних панелей компанії SIBU компанія "Двері Білорусії" при виробництві міжкімнатних дизайнерських дверей використовує такі декори під назвою STRUCTURE-LINE, LEATHER LINE і WOOD LINE.

Декоративні панелі в інтер'єрі

Панелі серії STRUCTURE-LINE високотехнологічні. Вони імітують текстурні матеріали, такі як деревина, бетон і метал.

Декоративні панелі SIBU фото

Зокрема, останні використовувалися при виробництві моделі міжкімнатних дверей Флеш стислий залізо. Дані двері відносяться до дверей прихованого монтажу і завдяки своїй висоті відмінно справляються із завданням для збільшення простору.

Міжкімнатні двері Флеш стисле залізо фото

Продукція компанії SIBU встигла переконати ринок своїм оригінальним дизайном, що допомагає реалізовувати індивідуальні рішення для кожного клієнта. При створенні кожної лінійки декорів дизайнери черпають натхнення не тільки завдяки стильним рішенням аксесуарів, меблів і архітектури в цілому, але і грунтуючись на загальні тенденції моди.

Декоративні панелі SIBU фото

Надсучасні технології створюють інноваційні декори, що змушують кардинально змінити дизайн простору. Так при гармонійному злитті квітів і форм декоративні аксесуари, меблі та, звичайно міжкімнатні двері здатні візуально розширювати простір, акцентувати увагу на необхідних деталях або навпаки замаскувати деякі недоліки наявного простору.
  

Декоративні панелі SIBU фото

Колекція панелей Leather-Line не може не вражати своєю неймовірною м'якістю і приємними тактильними відчуттями. Завдяки своєму відмінному рівню опору стирання, дана серія підходить як для декору меблів, стін і, безумовно, міжкімнатних дверей. Саме тому колекція знаходить своє застосування в будь-якому стилі інтер'єрів від класики до хай-тек.

Серія декорів Wood Line - це нова серія обробки, яка пропонує знамениті декоративні панелі з реалістичним тривимірним відтворенням натурального дерева і ідеальним вибором кольорів для створення елегантних і оригінальних комбінацій.

Декоративні панелі SIBU фото

Даний вид панелі був використаний при виробництві міжкімнатних дверей Флеш SIbu-К2О на розсувний системі.

Декоративні панелі SIBU фото

Детальніше з характеристиками моделі дизайнерських дверей Ви можете ознайомитися в нашому відеоогляді.

Нагадуємо, що ознайомитися з готовими варіантами дизайнерських дверей, як міжкімнатних, так і вхідних, Ви можете, відвідавши дизайнерський центр DVERI BELORUSSII DESIGN HUB. В якому зразки дверей представляють широкий спектр можливостей власного виробництва компанії "Двері Білорусії" при реалізації індивідуальних замовлень і переваг клієнтів.Назад до списку

Вгору