Вічна класика - фото готових інтер'єрів

511
logo

Міжкімнатні двері спальні в стилі сучасна класика фото

Пастельні тони, елегантні двері, сучасні девайси, камін і модний декор - все разом це готовий прекрасний дизайн-проект, виконаний в стилі сучасна класика.

Сучасна класика в інтер'єрі

Класика вічна ... З цим не посперечаєшся, адже вона завжди знаходить місце в сучасних проектах, адаптується під тенденції дизайну, тим самим підтверджуючи свою універсальність.

Таким чином і з'явився напрям сучасна класика, для інтер'єрів яких характерні спокійні кольори, натуральні відтінки: білий, бежевий, коричневий, світло-сірий.


Міжкімнатні двері спальні в стилі сучасна класика фото

Колірна палітра стилю сучасна класика

Основну гаму в інтер'єрах сучасної класики займають природні, приглушені відтінки і кольори. Вони дають можливість почуття додаткового простору і світла. Однак для більш цікавої атмосфери допускаються кольорові акценти у вигляді декоративних елементів - в даному випадку кошика для зберігання, пуфи і картини більш насичених кольорів.

Декор підлоги у стилі сучасна класика

Для оздоблення підлоги були використаний паркет і керамограніт. Відмінна комбінація з нейтральними тонами інших поверхонь.

У свою чергу стіни оформлені декоративною штукатуркою, також нейтрального сірого кольору, що відмінно доповнений білим баузером. Лаконічний рельєф повторює рельєф полотна дверей, що дає можливість гармонійного сприйняття всього простору.

Використання дзеркальної поверхні дає можливість додаткового світла і простору.

Білі двері в стилі сучасна класика фото

Міжкімнатні класичні двері в інтер'єрі

Говорячи про стиль сучасну класику, відразу на думку спадають стриманість, елегантність і природність. Це світлі кімнати, простір зі спокійною атмосферою, без яскравих елементів, настроїв і фарб.

При цьому їй властива строга симетрія, правильність форм і елегантний декор - характерні риси, які нікуди не зникли з часів консервативної класики.

Міжкімнатні двері спальні в стилі сучасна класика фото

Хочеться окремо відзначити ту кількість денного і додаткового світла, яким оповитий кожен куточок квартири. У цьому-то і є безперечний плюс обраного дизайнерського ансамблю.

Двері Лестница білий ясен з традиційним почуттям спокою і гармонії готові стати гармонійним доповненням для класичного інтер'єру.

Міжкімнатні двері спальні в стилі сучасна класика фото

Таким чином дизайнерам вдалося створити єдиний простір з витриманими акцентами неокласики, відтінки і фактури якого дарують затишок, спокій і впевнене почуття моди і краси.Назад до списку

Вгору