Установка міжкімнатних дверей

1447
logo


Установка міжкімнатних дверей - складний і в той же час важливий процес, яким не варто нехтувати. Неправильно встановлений хоч один елемент може зіпсувати весь результат роботи, як з естетичної сторони так і з практичної. Тому, якщо у вас немає досвіду з дверима, все ж таки краще довірити це професіоналам.


Ustanovka-mIzhkImnatnih-dverey.jpg

  

Встановлення дверей

 

Якщо ви все ж таки вирішили відмовитися від монтажників і самостійно встановити міжкімнатні двері, ця інструкція вам обов’язково стане в пригоді:

 

Установлення міжкімнатних відбувається в кілька етапів.


  • Демонтаж старих дверей і коробки

  • Монтаж коробки

  • Закріплення дверної коробки в дверному отворі

  • Монтаж дверного полотна

  • Запінення простору між коробкою і дверима, усунення дефектів

 

Опис етапів установки

 

На першому етапі потрібно демонтувати старі двері. Зробити це просто - зніміть двері з петель, за допомогою монтажного інструменту видаліть стару коробку, очистіть отвір від старих залишків піни.

 

Другий етап - монтаж коробки. На цьому етапі потрібно з'єднати всі частини коробки і підігнати їх під розміри отвору дверей. Всі елементи можна з’єднати на підлозі так, як вони будуть кріпитися в дверях.

 

Третій етап - установка дверної коробки. З’єднані елементи коробки фіксують в отворі і вирівнюють за рівнем.

 

Четвертий етап – монтаж дверного полотна. Встановити полотно – нескладно - досить навішати полотно на петлі.

 

П'ятий етап установки міжкімнатних дверей - усунення зазору між стіною і коробкою за допомогою монтажної піни. Тут слід враховувати, що при висиханні, піна збільшується в розмірах, тому важливо чітко контролювати її кількість. Піною заповнюють не більше 1/3 простору. Необхідно стежити, щоб піна не потрапила на поверхню дверей. Склад монтажної піни може запросто пошкодити поверхню. Тому працювати слід акуратно.

 

Завершальним етапом, стане оздоблення дверного отвору. Найчастіше дверний отвір закривається лиштвою з обох сторін, приховуючи запінені шви. Якщо дверний отвір вийшов досить широким, його приховують за допомогою лиштви і додаткової планки. Колір цих елементів може відрізнятися від дверного полотна.

 

Тепер, ви майже спеціаліст з монтажу міжкімнатних дверей. У разі виникнення якихось ускладнень з установкою дверей, монтажники компанії «Двері Білорусії» Вам завжди допоможуть.


Назад до списку

Вгору