Тенденції дверного ринку

391
logo

Тенденції дверного ринку 2019 фото
Задаючи питання про тренди дверного ринку в новому сезоні, варто перш за все відзначити, що він розвивається відповідно до трендів інтер'єрів. Тому, в першу чергу необхідно орієнтуватися на наступні фактори, які ними рухають:

1. Клієнтоорієнтованість;

2. Функціональність;

3. Технологічність;

4. Еко-спрямованість.

Тенденції дверного ринку фото

Всі ці моменти, доповнюючи один одного, дозволяють створити стильний і унікальний продукт, якого і очікує побачити клієнт, і, як наслідок, його придбати.

Перший фактор - клієнтоорієнтованість, або як ще називають кастомізація продукції. Незважаючи на те, що велика частина дверного українського ринку має масовий характер, створення індивідуального продукту відповідно до конкретних вимог і запитів клієнта, при цьому не перетворюючи кінцевий продукт у дорогу процедуру, є одним з конкурентоспроможних чинників для компанії-виробника. Причому до кастомізації буде ставитися не тільки виробництво дверей для нестандартних дверних отвірів, але й виготовлення дверних полотен нестандартних відтінків, з оригінальними текстурами і геометрією, які створюють ефект величезного інтересу.

Функціональність. Яку б стильні та гарні двері не хотів би замовити споживач українського ринку, функціональні характеристики продукту будуть також грати для нього важливу роль. Залежно від типу, міжкімнатні, вхідні або спеціального призначення, двері безсумнівно повинні бути практичними, по максимуму виконувати свої функції.

Технологічність. Завдяки цьому чиннику виробникам вдасться дивувати споживачів і залучати нових клієнтів. Сучасні технології дозволять наситити продукцію унікальними характеристиками, підвищити їх міцність і функціональність.

Споживач буде зацікавлений в продукції з мінімальним і сучасним дизайном. Яскравим прикладом тому є створення протипожежних і вологостійких моделей міжкімнатних дверей компанією-виробником «Двері Білорусії», активно подаються на зарубіжному ринку. Використовувані технології дозволили створити сучасний дизайн в стилі мінімалізм і забезпечити простоту монтажу.

Еко-спрямованість. Питання натуральності та екологічності дверей залишається актуальним. Більш того, використання деревини в інтер'єрі як і раніше є тенденцією, особливо в поєднанні з іншими матеріалами. Унікальна текстура дерева не втрачає своєї привабливості і продовжує нести свою цінність, будучи таким чином відмінним рішенням для дизайнерів.

Компанія «Двері Білорусії» може дозволити собі зацікавити широку аудиторію українського ринку, створюючи дійсно унікальний продукт як за характеристиками, так і за ціною, яка залишається прийнятним для будь-якої категорії споживача. Досвід і вироблені підходи до створення надійної, стильною і в той же час індивідуально розробленої продукції дає можливість перетворити кастомізовані рішення з рідкості в буденність.Назад до списку

Вгору