Світлі або темні двері в інтер'єрі

2279
logo
Світлі та темні двері фото

Ринок міжкімнатних дверей може порадувати навіть самого прискіпливого споживача широким вибором моделей, які, в більшості випадків незамінні для інтер'єру, так як вони здатні підсилити враження від дизайну квартири або будинку, а також формують повноцінну картину простору.

Але, перш ніж відповісти на один з найпоширеніших питань, якого кольору вибрати міжкімнатні двері: темні або світлі, необхідно розібратися в їх особливостях.

Тому в даній статті ми розглянемо переваги темних і світлих міжкімнатних дверей, а також розберемося які з них краще підходять тому чи іншому стилю інтер'єру.

Темні міжкімнатні двері в інтер'єрі

Міжкімнатні двері темних відтінків в інтер'єрі підкреслюють шляхетність житла. Вони завжди виглядають стильно, універсальні, практичні і привабливі.

Темні двері в інтер'єрі фото

З недоліків можна виділити те, що вони можуть зробити простір похмурим, якщо неправильно розставити колірні акценти.
   

З чим необхідно співвідносити темні міжкімнатні двері в інтер'єрі. По-перше, варто звертати увагу на підлогу і лиштву, стіни, меблі і декор.

Темні двері в інтер'єрі фото

Кожен інтер'єр індивідуальний, тому кожен з них передбачає різні варіанти комбінування. Але важливо пам'ятати, що при неправильному виборі можна легко перетворити кімнату в візуально непривабливу.

Якщо в кімнаті підлога темна, двері також можуть бути темного кольору, наприклад венге або темний горіх, але при такому тандемі повинна бути ідентичність текстур, а стеля і колір меблів світлими, щоб уникнути похмурого враження.

Темні двері в інтер'єрі фото

Если пол в комнате светлый, темным дверям также есть место, и при этом мебель также может быть темных оттенков. За счет такого цветового решения все элементы в комнате будут выглядеть на контрасте.

Темні двері більше притаманні таким видам інтер'єрів як лофт, хай-тек, контемпорарі. У той же час класиці, еко-стилю і мінімалізму в інтер'єрі відповідають як темні, так і світлі моделі міжкімнатних дверей.

Але існують деякі стилі, в яких темні двері виглядають не так виграшно, як світлі.

Тому ми звернемо увагу на них в наступному абзаці.

Світлі міжкімнатні двері в інтер'єрі

Світлі

Двері світлих відтінків, зокрема білі, більше асоціюються зі скандинавським стилем інтер'єру. Вони прості, але в той же час привабливі своєю точною красою без надмірностей, чистоті форм і ліній. При цьому дизайнери не боятися зробити весь інтер'єр монохромним.

Дверей в скандинавському стилі характерно біле полотно і непомітна, максимально функціональна фурнітура.

Світлі двері в інтер'єрі фото

Класика. Бароко, романтизм, ампір асоціюються зі світлими відтінками в інтер'єрі, і, як наслідок, зі світлими дверима. Двері підкреслюють елегантність, вишуканість і якусь помпезність.

Світлі двері в інтер'єрі фото

Для установки міжкімнатних дверей не важливі колір підлогових покриттів або плінтусів.

Наступною перевагою світлих дверей є їх здатність візуально розширювати простір, що особливо важливо для невеликих за площею просторів.

А універсальному поєднанню білих дверей з іншими предметами інтер'єру можна тільки позаздрити.

Як бачимо, як світлі, так і темні двері володіють своїми характерними рисами, серед яких чимало переваг, які допомагають нам створити той індивідуальний інтер'єр, наповнений затишком і красою і стилем. Важливо лише пам'ятати про їх особливості, щоб по завершенню ремонту бути задоволеним отриманим результатом на всі 100%.

А ознайомитися з вибором кольорів міжкімнатних дверей Ви можете, перейшовши в загальний каталог на нашому сайті, скориставшись необхідним фільтром.

Світлі двері в інтер'єрі фото

Наприклад, стиль прованс. Йому притаманні світлі тони з квітковим орнаментом на текстилі, теплота і затишок і хороше освітлення, яке досягається в тому числі за рахунок засклених міжкімнатних дверей.


Назад до списку

Вгору