Двері і секрети гостинності

831
logo
FAIRY DOOR


Сьогодні у всьому світі відзначають День прийому гостей. А так як саме двері відкривають перед гостями і починають застілля, є зайвий привід про них згадати і розповісти про традиції гостинності в світі.

fairydoor двери для феи для сада


FAIRY DOOR1.png


Fairy door


А почнемо ми з однією з найцікавіших і загадкових традицій, яка широко поширена в Америці, Австралії та Європі. Ця течія називається Fairy door і зародилося вона в Ірландії.


Це мініатюрні двері для фей, які виконують не тільки декоративну функцію, а й залучають в будинок благополуччя і добробут. Такі мініатюрні дверцята у своєму розташовують на вулиці в садах, а також і всередині будинку. Вони можуть бути абсолютно різних форм, кольорів, відтінків та стилів.

fairydoor

fairydoor двери для феи для сада

fairydoor двери для феи для сада

Необов'язково чи існують домашні, садові феї чи ні, це відмінний привід оригінально прикрасити свій сад симпатичними аксесуарами.

Але як і будь-які повноцінні двері fairy door також потребують догляду - їх необхідно покривати лаком раз на рік, щоб вони не втрачали свого казкового зовнішнього вигляду.

Варто відзначити, що любов американців до казкових персонажів настільки велика, що в одному з міст під назвою Енн-Арбор мініатюрні двері розташовані на фасадах житлових будинків. Іноді навіть місцеві любителі фей і туристи залишають цукерки, монетки та інші подарунки під дверцятами цих казкових персонажів.

urban fairydoor

Причому Енн-Арбор тепер не єдине місто, яке приваблює туристів такою цікавою традицією, послідовниками цього руху вже помічені серед будинків і в інших штатах.

fairydoor

Двері для фей і ельфів тепер можна зустріти в магазинчиках і приватних кав'ярнях.

library fairydoor


Навіть ціла бібліотека присвячена течії fairy door. Казкові двері розташовані на одній зі стін і привертають увагу не тільки на себе, а й на кращі твори закладу.

fairydoor

Двері виготовлені вручну з високоякісних матеріалів, розписані золотими фарбами і прикрашені антикварними деталями.

Багато американців і європейців роблять такі двері самостійно з підручних матеріалів: фанери, полімерної глини і навіть картону.

fairydoor

fairydoor

Але останнім часом кілька брендів змагаються між собою за увагу маленьких членів сімей, створюючи цілу культуру дверей для феї. У наборі пропонують не тільки яскравий аксесуар, але й мініатюрну скляну пляшечку з ключиком, дерев'яні доріжки, номери для дверей та інші аксесуари.

fairydoor

fairydoor


Мініатюрні двері всередині кімнати грають також ігрову роль для дітей, є невід'ємною частиною дитячої кімнати, допомагаючи вірити в казку і диво.

fairydoor


Але мініатюрні двері використовують не тільки для дитячих кімнат. І якщо свою вітальню Ви вирішили присвятити цілій колекції дверей для фей, деякі компанії створюють і настінні шпалери з різними дизайнами.

fairydoor


А для більших цінителів даного руху бренд Fae Factory виробляє ексклюзивні двері з використанням дорогоцінних каменів. Ціни за такі твори з легкістю переступають за позначку тисячі доларів.

Fae Factory fairydoor

Fae Factory fairydoor


Продовжуючи тему гостинності не можна не згадати про готелі і готелі. Адже і там кожен з нас хоче відчувати себе як вдома, навіть перебуваючи у від'їзді.

icons8-bed-100.png

Готель Null Stern

Отель Null Stern

Напевно, самий унікальний готель, який з'явився на світ за останній рік - готель під назвою Null Stern (в перекладі з нім. "0 зірок"). Він НЕ має ані стін, ані даху, ані вікон, більш того - в ньому немає дверей! Про інших меблів крім двоспального ліжка, тумби і стільця мови взагалі не йде. І незважаючи на такі "зручності", готель є досить затребуваним - відбою від постояльців у адміністрації немає. Невже туристів так вабить зоряне небо і любов до екстриму? Популярність даного готелю залишається досі загадкою.

icons8-hotel-100.png

Готель Das Park

Отель Das Park


Готель Das Park в Австрії також відзначився своєю ідеєю, адже його відвідувачі мають рідкісну можливість провести ніч в декорованих стічних трубах. Площа так званих номерів не дуже велика, пару метрів. Але адміністратори запевняють, що їх готель кращий варіант для літнього відпочинку, адже стіни зберігають прохолоду, а вентиляційний отвір нагадує мансардне вікно. Що ж, чудовий варіант для відпускного сезону.


А, мало не забули, Das Park Hotel - проект, покликаний розширити уявлення про гостинність. Напевно, все ж завдяки дверям, які на відміну від попереднього готелю тут передбачені ;)

TREEHOTEL, Harads

TREEHOTEL, Harads

TREEHOTEL, Harads

Адміністрація даного готелю подбала про зручності для своїх майбутніх постояльців, яким після вскарабкування на дерево надають номер у вигляді конструкції дзеркального куба, площею 16 м кв., облаштований вітальнею, ванною і навіть терасою на даху.


Напевно, тепер ми все знаємо про гостинність.

Двері іконка


Що ж, компания “Двері Білорусії” не наражає своїх гостей під витівки природи, не змусить дертися на дерева і гори і завжди рада клієнтам як на сайті, так і в фірмових салонах, де Ви можете придбати ті самі двері для Вашого будинку, які обов'язково стане символом гостинності для званих гостей.


Назад до списку

Вгору