Рото двері. Особливості та переваги

946
logo

Рото двері. Особливості та переваги. Рото двері купити Київ

Ми продовжуємо огляд сучасних і оригінальних моделей міжкімнатних дверей. І в цій статті ми розповімо про особливості рото дверей, дізнаємося в чому їх інноваційність і, як наслідок, популярність.

Конструкція рото дверей

Механізм рото дверей включає в себе одночасно принцип роботи розпашних, розсувних і маятникових дверей, що розширює можливості таких моделей. Завдяки такому оригінальному поворотно-розсувному механізму рото-двері здатні відкриватися з унікальною траєкторією, в обидві сторони. Під час відкривання (варто зазначити, їх легко відкрити при мінімальному фізичному зусиллі) рото-двері обертаються і стають перпендикулярно до стіни, займаючи при цьому в 2 рази менше місця у відкритому стані порівняно зі стандартними моделями. Саме тому рото двері відмінний варіант для малогабаритних квартир і приміщень.

Рото двері поділяються на кілька видів: перший з них - двері, які встановлюються разом з дверною коробкою, і другий вид - двері прихованого монтажу.

Переваги рото дверей

Рото-двері мають переваги, які, без сумнівів, змушують звернути на них належну увагу. Вони стильні, зручні і найголовніше компактні.

✔ Завдяки особливому механізму такі двері дозволяють раціонально використовувати площу приміщення, економлять простір і при цьому неголосні при відкриванні.

✔ Їх легко відкривати, піддаються при мінімальному фізичному зусиллі, здатні відкриватися в обидві сторони, по ходу руху і в зворотному напрямку - що особливо важливо для людей з обмеженими можливостями.

✔ Універсальні - рото двері можна встановлювати в абсолютно будь-яких приміщеннях незалежно від їх призначення.

✔ Здатні підкреслити оригінальність інтер'єру своєю власною неординарністю.

✔ Забезпечують високу шумоізоляцію. Незважаючи на нескладну процедуру відкривання рото двері часто оснащені щітковим ущільнювачем, що забезпечує високий рівень шумоізоляції простору.

Де замовити рото двері?

Рото двері купити Київ

Аби переконатися у всіх перерахованих вище перевагах рото дверей особисто ми рекомендуємо звернути увагу на модель міжкімнатних дверей діабло-рото від компанії "Двері Білорусії", подивившись наступний відеоогляд.

Зразок рото дверей з глянцевим покриттям представлений в нашому дизайнерському центрі DVERI BELORUSSII DESIGN HUB.Назад до списку

Вгору