Переваги дверей з екошпону

223
logo

Двері екошпон в інтер'єрі фото

Ця стаття присвячена міжкімнатним дверям екошпон, які не втрачають своєї актуальності і, як наслідок, популярності, з роками. А які особливі характеристики допомагають їм залишатися популярним дизайнерським рішенням, ми розглянемо далі.

Екошпон та його особливості

Характерні особливості даного матеріалу наділяють його рядом переваг, розширюючи тим самим аудиторію шанувальників екошпон.

Він ідеально імітує натуральний відтінок дерева, за що і прозвали його відмінним двійником натурального шпону. Але крім цього, ще однією перевагою екошпон є його різноманітність. Широкий вибір кольорів і відтінків змушує звертати належну увагу на міжкімнатні двері з цього матеріалу. Це двері як сучасного виду, так і мають класичний вигляд.

Тому, двері з екошпон відрізняє ряд наступних корисних особливостей.

- їх висока стійкість до механічних пошкоджень різного характеру.

Матеріал екошпон надміцний матеріал, який вкрай рідко деформується.

- екошпон двері на відміну від шпонованих не бояться впливу вологи.

Ця особливість також відноситься до переваг, адже завдяки цьому такі двері придатні для установки у ванній, кухні - в тих приміщеннях, в яких підвищена вологість.

- Більш того, кухня - це простір, який характеризується не тільки підвищеною вологістю, а й перепадом температур, від високих до стандартних. І, з огляду на високу екологічність екошпон, він не виділяє шкідливих речовин при нагрітому повітрі.

- Двері з екошпон можна сміливо встановлювати в дитячу кімнату. Вона, як правило сонячна, а такі двері не сприйнятливі до прямих сонячних променів і не вигоряють.

Як обрати двері екошпон?

Двері екошпон в інтер'єрі фото

Перед тим, як купити двері екошпон, варто звернути гранична увага на потенційні екземпляри, які плануються до покупки. Тому приділіть час, щоб звернути увагу на:

- матеріал основи. Вона повинна бути виконана з якісної деревини, яка забезпечить міцність самих дверей, її шумоізоляцію. Крім виду матеріалу, потрібно звертати увагу і на його товщину. Чим деревина товща, тим вище шумоізоляційні властивості.

- стиль інтер'єру. Безумовно, стиль - один з головних чинників при виборі тієї чи іншої двері, не враховуючи її вартість. Завдяки різноманітності екошпону у покупця є можливість вибрати саме ті двері, які будуть більш гармонійно виглядати в його інтер'єрі, будь-то сучасний стиль, будь-то класика або сучасна класика.

- правила установки самих дверей. Для більшої шумоізоляції і для функціонування дверей необхідно встановлювати двері без найменших зазорів і щілин.

Повний відеоогляд дверей екошпон дивіться на нашому каналі.


Назад до списку

Вгору