Правила по вибору кольору дверей

641
logo
Якого кольору обрати двері фото

Приступаючи до планування інтер'єру, вибір кольору і стилю міжкімнатних дверей має далеко не останнє значення. Іноді навіть при заміні тільки одних дверей простір здатен перетворитися. Саме тому декоративна роль дверей вже давно бореться за перше місце серед інших корисних функцій даного аксесуара. А різноманітність кольорів і відтінків здається ще більше намагається заплутати при тож нелегкому виборі. Але для початку важливо розуміти основні критерії вибору кольору міжкімнатних дверей і, звичайно, сучасні тренди і лайфхаки.

На що орієнтуватися, вибираючи колір двері в кімнату?

Варто відзначити, що жорсткі правила щодо поєднання дверей з покриттям для підлоги або з меблями вже перестають грати роль. А це означає, що можна включати свою фантазію на повну. Але навіть якщо відтінок двері світліше або темніше предметів інтер'єру, загальний ефект від простору повинен бути гармонійним.

Розглянемо кілька варіантів поєднання дверей в інтер'єрі:

Варіант 1: Вибір дверей згідно стилю інтер'єру

Кожному стилю інтер'єру притаманні характерні кольори і відтінки, що трохи полегшує вибір елементів і аксесуарів для того чи іншого простору. Наприклад, для класичного стилю, Провансу, етно або сільського підійдуть міжкімнатні двері з натурального дерева світлих або ж насичених відтінків.

Якого кольору вибрати двері фото

Якого кольору вибрати двері фото


Стилю мінімалізм притаманні контрасти - світле і темне. Тому, якщо Ви вибираєте світлу підлога, двері та інші предмети інтер'єру повинні зіграти на контрасті, акцентуючи увагу.

Інтер'єру в стилі лофт часто характерні темні тони дверей, причому самих незвичайних конструкцій.

Якого кольору вибрати двері фото

Стиль фьюжн - яскравий представник відсутності правил. Однак це не говорить про його простоту і легкість. Комбінація кольорів і навіть стилів, що викликає недбалість досягається завдяки увазі до деталей. Причому двері для інтер'єру в стилі ф'южн можуть бути як класичними, масивними, так і яскравими з оригінальними декоративними вставками.

Якого кольору вибрати двері фото

Варіант 2: Вибір дверей згідно кольорів стін

Можна вибирати колір двері, орієнтуючись на колір стін. Вони можуть бути схожих відтінків, відтіняючи один одного, а можуть бути і одного кольору. Такі двері-невидимки допомагають створювати безмежний простір.

Якого кольору вибрати двері фото

Варіант 3: Вибір дверей згідно кольорів лиштви і плінтуса

Тут є досить широкий вибір поєднання кольорів. Ви можете вибрати колір двері під колір лиштви і плінтуса, а можете і міксувати відтінки. При цьому кожне колірне рішення зіграє по-своєму: або допоможе об'єднати всі елементи інтер'єру в єдине ціле, або зробити правильні акценти, або візуально збільшити простір.

Якого кольору вибрати двері фото

Варіант 4: Вибір дверей згідно до кольору меблів

Такий підхід також користується популярністю. Найчастіше підбирають колір двері згідно до найбільш використовуваного кольору меблів.

Якого кольору вибрати двері фотоНазад до списку

Вгору