Покриття міжкімнатних дверей

1807
logo

Покрытия межкомнатных дверей

Кожен власник хоче, щоб його квартира виглядала привабливо, стильно і дорого. Саме тому, ми витрачаємо багато грошей на покупку меблів, оформлення інтер'єру та декоративні деталі, які роблять будинок затишнішим. Мало хто звертає увагу на покриття міжкімнатних дверей. А даремно! Як показав досвід, який проводився вченими, більшість людей, які вперше заходять в будинок до незнайомої людини, спершу звертають увагу на покриття міжкімнатних дверей, а вже потім на інтер'єр в цілому. У цій статті ми обговоримо види покриттів міжкімнатних дверей.

   

Види покриттів міжкімнатних дверей

   

Яке покриття міжкімнатних дверей краще обрати? Це питання виникає у людей, що затіяли ремонт, досить часто. Спочатку, ми перерахуємо найбільш поширені і популярні види покриття міжкімнатних дверей, а вже потім оберемо найпростіший і якісний варіант.

 

Покриття бувають:

 

  • Пофарбоване покриття;

  • Ламіноване покриття;

  • Покриття ПВХ;

  • Двері з покриттям з поліпропілену;

  • Міжкімнатні двері з МДФ-покриттям.

 

Детальний опис покриттів міжкімнатних дверей

 

З усіх перерахованих вище матеріалів, найпростіший і швидкий - це фарбування міжкімнатних дверей фарбою. Ви можете зробити це самостійно. Для цього потрібно купити фарбу, яка буде відтіняти колір дерева та надавати йому блиск. Слід віддавати перевагу відтінку, який на 1-2 тони темніше, ніж дерево. Тоді ви зможете надати масиву особливий шарм і привабливість.

 

Також користується успіхом ламіноване покриття дверей. Такий метод покриття підвищить термін експлуатації дверей і захистить їх від подряпин та пошкоджень. Ці двері коштують досить недорого, а виглядають дуже презентабельно. Їх легко очистити від бруду та пилу, досить використовувати суху губку і мильний розчин.

 

Покриття ПВХ - це вдосконалене ламіноване покриття. Спочатку двері ламінують, а потім покривають шаром плівки ПВХ. Саме тому таке покриття не найдешевше, але термін придатності дуже великий, так як двері захищені від зовнішнього впливу.

 

Двері з покриттям з поліпропілену мають більший строк експлуатації. Вони досить дешеві і легко очищаються від бруду, пилу та інших забруднень. Незважаючи на переваги, цей метод покриття міжкімнатних дверей не можна назвати найкращим.


Міжкімнатні двері з МДФ-покриттям - ідеальне рішення в усіх ситуаціях. Двері зможуть витримати температурні перепади і порадують широким вибором кольорової гами.


Назад до списку

Вгору