Скління для міжкімнатних дверей

1010
logo
Скління-для-міжкімнатних-дверей

Скління для міжкімнатних дверей - відмінна ідея, яка дозволяє створити унікальний дизайн приміщення, в якому встановлена ​​дверна конструкція. Засклені двері мають вигляд полотна, в яке вмонтовані скляні елементи. Іншими словами, це конструкція з рами і скла. Рама може бути зроблена з дерева, алюмінію. Скло також може мати кілька варіантів виконання. Наприклад, матове скло, рифлене, візерункове, кольорове, чорне, вітражне. Вибір залежить від стилістичних особливостей приміщення і його функціонального призначення.

Плюси і мінуси дверей з склінням

Скління для міжкімнатних дверей останнім часом використовується дуже часто. Звичайно ж, всі хочуть знати, які є позитивні і негативні моменти у використанні таких дверей.

Переваги дверей з склінням:

  • Візуальне розширення простору кімнати.
  • Створення додаткового комфорту і затишку в приміщенні.
  • Втілення оригінальних дизайнерських задумок (особливо у випадку з рифленим або вітражним склом).

Однак у конструкцій зі скляним є і свої мінуси.

По-перше, такі двері не рекомендується встановлювати в дитячих кімнатах. Так як скло може розбитися і привести до травматизму.

По-друге, двері з склінням не створюють достатній рівень анонімності. Наприклад, якщо скло прозоре, крізь нього можна підглянути, що відбувається в приміщенні. Тому двері з склінням не рекомендується встановлювати в спальних кімнатах.

Різні види скління і їх особливості

Скління дверних конструкцій буває різним. Наприклад, в полотні може бути зроблено маленьке скляне віконце або двері повністю складається зі скла. Для скління залежно від задумки дизайну використовуються різні скла: матові, кольорові, рельєфні, з гравіюванням, аплікацією. На скло може наноситися малюнок кольоровими лаками. Красиво виглядають двері з рифленими стеклами. До установці дверей з матовими стеклами пред'являються особливі вимоги. Наприклад, їх не рекомендується використовувати на кухні, так як виникнення плям може зіпсувати весь зовнішній вигляд дверної конструкції.

Кращим варіантом серед дверей з склінням є моделі зі склом, вмонтованим на заводі. У цьому випадку міцність кріплення скла гарантована. Якщо двері зі склом встановлюються в приміщеннях, де є діти, то рекомендується віддати перевагу безпечним видів скління - товсте або загартоване скло.

Назад до списку

Вгору