Особливості міжкімнатних дверей серії Флеш

241
logo

Міжкімнатні двері Флеш фото

Дану статтю ми присвятимо міжкімнатних дверей серії Флеш, які відрізняються сучасним дизайном, натуральними матеріалами і універсальними рішеннями.

Особливості міжкімнатних дверей Флеш

Варто зазначити, що з початку виробництва даних дверей, вони відразу ж отримали відгук серед українських споживачів і стали користуватися популярністю.

Серія дверей Флеш нараховує 12 сучасних моделей, дизайн яких відрізняється наявністю молдингів і їх малюнком, типом деревних матеріалів (шпон дуба, ясена та горіха) і, як наслідок, різними видами колірних рішень, серед яких: світлий дуб, світлий горіх, білий, чорний і сірий ясен і американський горіх.

Міжкімнатні двері серії Флеш кольору світлий дуб чудове рішення для вишуканих інтер'єрів. Натуральні матеріали, привабливий дизайн, екологічність, надійність, краса і респектабельність - це ще не всі переваги дверей даної колекції.

Такі двері відмінно впишуться в дизайн і доповнять будь-який стильне дизайнерське рішення.

Міжкімнатні двері серії Флеш кольору світлий горіх одні з найпопулярніших і затребуваних серед покупців.

Теплий і глибокий колір вироби здатний привнести затишок і тепло, підтримати гармонію в інтер'єрі.

Міжкімнатні двері серії Флеш кольору білий ясен виглядають елегантно і сучасно. Холодний відтінок даних дверей відмінно впишеться як в монохромний інтер'єр, так і зіграє на контрасті з іншими предметами меблів.

Такі двері воістину прекрасне рішення для вишуканих інтер'єрів. Міцність і зносостійкість ясена і його стійкість до вологи дає можливість встановити дану модель також і у ванній кімнаті.

Міжкімнатні двері серії Флеш кольору чорний ясен мають ряд якостей, що зіграють на користь їх вибору. По-перше, їм характерні стиль і вишуканість. По-друге, вони практичні, привнесуть атмосферу елегантності і строгості. Безсумнівно, двері даної колекції відмінно впишуться в сучасний дизайн простору.

Вони здатні доповнити будь-яке дизайнерське рішення: чи то інтер'єр, що поєднує схожу палітру кольорів, або простір з яскраво вираженим контрастом.

Для міжкімнатних дверей серії Флеш кольору сірий ясен характерні лаконічність форм і стриманий дизайн. Завдяки суворої геометрії і нейтральному колірному рішенню дані двері з легкістю доповнять мінімалістичний композицію Вашого простору.

Для міжкімнатних дверей серії Флеш кольору американський горіх характерні ідеальна структура і оригінальний дизайн. Матеріал американський горіх вже давно цінується як високоякісний матеріал, який став особливо модним останнім часом. Натуральний візерунок шоколадного відтінку унікальний за своєю природою, додає благородства виробам.

Переваги шпонованих міжкімнатних дверей Флеш

Беззаперечними перевагами дверей Флеш є те, що вони виготовлені з зрощеного масиву сосни, оброблені шпоною американського горіха вищого сорту і покриті лакофарбовим матеріалом, які надовго утримуються на даній вигляді деревини, що забезпечує їх надійність і довговічність. А натуральна структура дерева підтверджує їх якість і екологічність.

Коробка і лиштва також виготовлені з масиву сосни та прокладки. Тому полотно двері буде надійно закріплено, тим самим забезпечуючи шумоізоляцію і захист від протягів. Залишилося лише додати, що витончений дизайн даних моделей дверей привнесуть гармонію в Ваш інтер'єр.

Крім цього, дані двері можуть бути і протипожежними, зі ступенем огнестокості, що відповідає сертифікатам EI30 и EI60.

Особливості міжкімнатних дверей на розсувній системі фото

Сучасний зразок міжкімнатних дверей серії Флеш модель Вітрум Флеш-2 представлений в дизайнерському центрі DVERI BELORUSSII DESIGN HUB і є яскравим зразком серед технологічних міжкімнатних дверей.

Елегантний і насичений колір американського горіха, стильний дизайн дверного полотна і прихована розсувні система перетворюють шпоновані двері в яскравий елемент інтер'єру.Назад до списку

Вгору