Міжкімнатні двері екошпон

315
logo
Міжкімнатні двері екошпон фото

Міжкімнатні двері екошпон є найпопулярнішою серією дверей на сучасному ринку.

Екошпон – це штучний, але повністю екологічний матеріал, який являє собою покриття з пластика з 3-d ефектом текстури натурального дерева. Разом з тим синтетичне покриття забезпечує вологостійкість, тому двері екошпон не бояться вологи і легко миються.

Відмінною рисою дверей екошпон є відсутність стиків на торці дверей.

Каркас дверей складається з клеєного масиву сосни і МДФ плити. Сам екошпон наноситься за допомогою вакуумного пресу, що забезпечує міцну і довговічну конструкцію, яка не піддається механічним пошкодженням.

Характеристики конструкції полотна

Моделі дверей екошпон за конструктивними особливостями діляться на щитові і збірні. Останнім характерна індивідуальна збірка, де кожна деталь збирається окремо, що дозволяє легко замінювати елементи дверного полотна за необхідністю.

Усередині двері екошпон не мають пустот, тому вони гарантують високий рівень звукоізоляції.

Широкий модельний ряд і велика кольорова гамма, що включає стандартні і додаткові кольори забезпечують різноманітність вибору.

Кожен споживач має можливість зупинити свій вибір на більш відповідній моделі, будь-то двері з глухим полотном або засклені. Останнє в свою чергу позитивно впливають на додаткове освітлення і візуальне розширення простору.

Що ж, можна з упевненістю стверджувати, що міжкімнатні двері екошпон не тільки естетичні, але і практичні, а також відповідають всім вимогам сучасного споживача.Назад до списку

Вгору