Огляд дизайнерських міжкімнатних дверей. Частина 1: скляні двері

486
logo
Огляд скляних міжкімнатних дверей фото

Сучасний ринок міжкімнатних дверей багатий технологіями, нетрадиційними конструкціями і матеріалами.

Даний огляд ми присвятимо скляним міжкімнатним дверям, що представлені в дизайнерському центрі Dveri Belorussii Design Hub.

Особливості скляних міжкімнатних дверей

Варто зазначити, що скляні двері користуються величезною популярністю, що пов'язано, безсумнівно, з їх особливостями. Перш за все, це певна легкість і урочистість. У той же час скляні двері можуть асоціюватися з тендітністю. Однак, незважаючи на візуальну легкість, це анітрохи не заважає їм виконувати ті ж самі функції, що й міжкімнатні двері, виконані з дерева. Міцність скла забезпечується за рахунок його достатньої товщини і високої якості, а використовувані технології дозволяють додати виробу необхідну зносостійкість.

Скляні двері фото

З перерахованих вище характеристик можна виділити наступні переваги скляних дверей:

- елегантність і краса - без сумнівів такі двері виглядають елегантно;

- універсальність - завдяки широким можливостям дизайну, скляні двері можуть стати гармонійним цілим разом з будь-яким приміщенням завдяки колірним рішенням і можливостям застосування різних систем відкривання;

- простота в догляді - для видалення мінімальної кількості забруднень досить вдаватися до мінімального догляду;

- надійність і міцність - скло, що проходить необхідну обробку, в тандемі з міцною алюмінієвою конструкцією здатні наділити готовий виріб високої ударостійкість;

- візуальні ефекти - скляні двері, особливо напівпрозорі та світлих тонів здатні додати візуальний ефект, який розширює простір.

Характеристики скляних дизайнерських дверей фото

На фото представлені яскраві зразки міжкімнатних дверей зі скла власного виробництва з використанням затверджених норм якості. Висота даних зразків є 3,150 метрів. У той же час ми надаємо нашим клієнтам можливість індивідуального проекту, тобто замовити скляні міжкімнатні двері необхідних параметрів, кольорів і відтінків, суворо підходять під їх інтер'єр.

Скляні двері в сучасному інтер'єрі

Скляні міжкімнатні двері, відрізняючись між собою різними типами конструкцій, виконують різні функції в інтер'єрі. Так, наприклад, двері прихованого монтажу здатні створити єдину завершену композицію в інтер'єрі житлової кімнати, офісу і т.д. Найкраще такі двері будуть виглядати в інтер'єрах сучасних напрямків (мінімалізм, хай-тек і модерн).

Стеклянные двери скрытого монтажа в интерьере фото

Де придбати скляні міжкімнатні двері?

Ознайомитися з готовими зразками скляних дверей Ви можете завдяки відео-огляду, а замовити скляні двері за індивідуальним проектом, Ви можете, звернувшись в Dveri Belorussii Design Hub.


Назад до списку

Вгору