Огляд дизайнерських дверей DVERI BELORUSSII DESIGN HUB

286
logo

Дизайнерські двері купити Київ


Компанія «Двері Білорусії» брала участь в міжнародній виставці INTER BUILD EXPO 2019. На сучасному стенді компанії, витриманому в стилі лофт, були представлені більше десятка видів моделей міжкімнатних та вхідних дверей, основна частина з яких відноситься до індивідуальних дизайнерських проектів. Особливості даних дверей ми і розглянемо в цій статті.

Дизайнерські міжкімнатні двері

Як уже було відзначено вище, частина представлених моделей дверей у вільний час від виставок знаходяться в дизайнерському центрі DVERI BELORUSSII DESIGN HUB. Унікальність даних дверей полягає в тому, що вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, починаючи від всіма нам відомого дерева, закінчуючи каменем, шкірою і склом; різних розмірів - як стандартної висоти, так і нестандартної, доходячи до 3-х метрів.

Протипожежні та вологостійкі двері

Одними з головних елементів стенду були протипожежні з сертифікатом ЕІ 60, ЕІ 90, які підтверджують, що продукція "Двері Білорусії" відповідає вимогам пожаростійкости при відкритому вогні протягом 60 і 90 хвилин відповідно.

Купити протипожежні двері Київ
Протипожежні двері Київ купити

Крім того, в асортименті компанії є і вологостійкі двері, зокрема модель серії Вена ПГ, але з розширеними можливостями.

Купити водостійкі двері Київ

Такі двері призначені для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю. Завдяки зовнішньому покриттю, такі двері стійки, міцні і довговічні.

Вищепредставленими двері користуються активною популярністю і за межами ринку України.

Нестандартні міжкімнатні двері

Відвідувачі виставки могли на власні очі побачити як виглядають моделі міжкімнатних дверей з дизайнерського центру в інтер'єрі.

Міжкімнатні двері лофт купити Київ

Зокрема, модель Прайм синій софт відмінно поєднується зі світло-сірим сучасним інтер'єром.

В асортименті компанії представлені також міжкімнатні двері на розсувний системі. Завдяки різноманітності зовнішньої обробки і видів самих розсувних конструкцій такі двері поєднують в собі різні дизайнерські рішення, які з легкістю можуть перетворити звичайну кімнату з оригінальний простір. З ними модний зовнішній вигляд і функціональність кімнати забезпечені. Для детального ознайомлення з характеристиками, запрошуємо відвідати спеціальний розділ на нашому сайт.

Особливості вхідних дверей бренду

Вхідні двері в квартиру і для будинку в асортименті абсолютно відрізняються за своїм зовнішнім виглядом, стилем і видами покриття, але це абсолютно не заважає їм забезпечувати належний рівень міцності і безпеки.

Стильні вхідні двері купити Київ

Наприклад, вхідні двері моделі Венасиній дуб виглядають яскраво, надають входу в житло красивий і акуратний зовнішній вигляд. Міцність каркасу дверей забезпечує довгий термін експлуатації, а якість замкової системи - захист.

Вхідні двері Модерн, нестандартна модель з міцним склопакетом, практична і в той же час розумна модель, з сучасної безпечної замковою системою, яка здатна надати доступ за відбитками пальців.

І наостанок залишається звернути увагу на модель вхідних дверей з декоративною панеллю у вигляді цегляної кладки. Які своїм зовнішнім виглядом привертають увагу своєю оригінальністю, практичністю і унікальністю. Такі двері здатні кардинально змінити зовнішній простір житла.Назад до списку

Вгору