Монохромний інтер'єр і його особливості

1113
logo
Монохромний інтер'єр і його особливості фото

Багато хто помилково вважає, що поняття монохромний інтер'єр несе в собі нудний настрій. Однак це не так. Навіть за допомогою одного домінуючого кольору можна створити виразний, цікавий і привертаючий погляд інтер'єр.

Особливості монохромного інтер'єру

Почнемо з відмінних характеристик монохромного інтер'єру. Він являє собою колірне рішення, яке базується на одному кольорі і його різних відтінках, починаючи від світлих, закінчуючи насиченими. Таким чином при їх допомоги створюється контраст, який використовується для створення функціональних зон і акцентів в просторі.

Використання монохромного дизайну завдання не з легких. Так як необхідно грамотно поєднувати відтінки, а перш за все, правильно підібрати той самий колір, який стане лейтмотивом інтер'єру кімнати або ж всього простору приміщення.

6 правил створення грамотного монохромного інтер'єру

1. Вибирати колір в залежності від призначення простору. Кожен колір має безпосередній вплив на людину, на його психологічні стан, настрій і навіть здоров'я. Існує навіть поняття як кольоротерапія. Вона здатна змусити людину відчувати себе спокійніше і щасливіше.

Монохромний інтер'єр фото

Наприклад, белый цвет - колір чистоти, досконалості, мінімалізму і сучасності. Він здатний розширювати простір, додавати легкість і природність.

Монохромний інтер'єр фото

Білий і чорний колір класичний тандем для створення монохромного інтер'єру. Однак варто обережно використовувати такий тандем, на увазі його "небезпеки" для новачків.

Монохромний інтер'єр фото

Модель Соня чорний ясен фото

Жовтий колір дарує підбадьорливий настрій, оптимізм, рух і енергію. Його часто використовують в інтер'єрах дитячих кімнат, але і не тільки.

Жовтий монохромний інтер'єр фото

Блакитний і синій кольори несуть релаксирующие настрій і спокій. Разом з тим синій колір має безліч варіацій, що дозволяє наситити кімнату широким спектром контрастних відтінків.

Синій монохромний інтер'єр фото

Зелений колір в першу чергу асоціюється з натуральністю, природою, тому він також здатний розслабляти і заспокоювати.

Зелений монохромний інтер'єр фото

2. Принцип домінування кольору

Назва цього принципу говорить сама за себе - тобто необхідно визначитися з головним кольором інтер'єру, інші відтінки будуть доповнюють вкрапленнями. Це привнесе різноманітність в дизайн.

3. Використання різних текстур і фактур 

Різноманітність поверхонь - від матових, до глянсових, текстур підлогових покриттів, використання текстилю - все це також відіграє важливу роль, додаючи стильний зовнішній вигляд Вашому простору.

4. Декор 

Рамки для фотографій і постерів, квіти у вазах і в горщиках на підлозі - все це модно використовувати в інтер'єрах.

5. Правильне світло

Світло також доповнює ефект оригінального інтер'єру. Багаторівневе сучасне освітлення разом з традиційною люстрою буде виглядати елегантно і стильно.

6. Правильні міжкімнатні двері

Сучасні і якісні міжкімнатні двері - це невід'ємна частина інтер'єру. Створюючи оригінальний колірної мікс, вони будуть відмінно гармоніювати в новому просторі.

Сподіваємося, нам вдалося спростити Вам завдання. І зовсім скоро Ви зможете з легкістю визначитися з дизайном нового інтер'єру. А міжкімнатні двері з нашого асортименту з задоволенням гармонійно доповнять простір своїм відповідним зовнішнім виглядом.Назад до списку

Вгору