Міжкімнатні двері в скандинавському стилі

1312
logo

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі фото

Скандинавський стиль інтер'єру передає спокійну, чисту, елегантну атмосферу. А яким саме характерних рис повинні відповідати предмети інтер'єру, включаючи міжкімнатні двері в скандинавському стилі, ми розглянемо в даній статті.

Особливості інтер'єрів в скандинавському стилі

Незважаючи на те, що скандинавський стиль з'явився в 1950-х роках, нова хвиля популярності прийшла до нього в 21 столітті. Характерні риси даного стилю потрібно шукати у його витоків, так як Скандинавія - це регіон Північної Європи, який включає такі країни як Фінляндія, Швеція, Норвегія і Ісландія, в яких вдалося створити неймовірно особливий стиль, що володіє красою і елегантністю дизайну, стриманістю, бережливістю до природі і без сумнівів сучасністю.

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі фото

Головне правило інтер'єру в скандинавському стилі - це комфорт, який зумів об'єднати в собі естетичність і практичність. Естетика проявляється в загальному враженні, яке створюється при першому знайомстві з інтер'єром. Велика кількість чистоти, світла, бездоганної елегантності злилися воєдино з практичністю у вигляді мінімуму аксесуарів і максимуму функціональності.

Але для того, щоб всі предмети інтер'єру гармоніювали між собою, були враховані характерні риси стилю і при цьому переваги господарів будинку, необхідно знати наступні правила.

Вибираємо правильні кольори

Колірна палітра насамперед включає в себе нейтральні, ніжні кольори і приглушені відтінки. Варто пам'ятати, що світлі тони допомагають не тільки надати світло приміщенню, а й візуально розширити простір.

У той же час, це не означає, що скандинавський стиль не має на увазі насичені кольори. Навпаки, кольори зелені, дерева - природні відтінки тільки вітаються, але в помірній кількості.

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі фото

Аксесуари в інтер'єрі

Як Ви встигли помітити, скандинавському інтер'єру притаманно мінімум декору. Тому використовувані аксесуари повинні бути максимально функціональними. При облаштуванні простору використовують велику кількість разноуровневого освітлення, що включає як оригінальні бра, настільні лампи і світильники; великою популярністю користуються дзеркала, мета яких збільшити простір; картини, постери і арт-інсталяції в рамках - відповідають за гармонійне ціле декору.

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі фото

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі

Так як основними характеристиками інтер'єру в скандинавському стилі є природність і натуральність, таким характеристикам мають відповідати не тільки всі предмети інтер'єру та аксесуари, але і міжкімнатні двері. Останнім також повинні бути властиві строгість і простота.

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі фото

Білий колір як ніякий інший ідеально підходить дверей в скандинавському стилі, що тільки додає їм більшої елегантності та краси. Якісні матеріали наповнення, ідеальна геометрія дверного полотна і функціональна фурнітура - три складових ідеальних міжкімнатних дверей, які без сумнівів знайдуть своє застосування в інтер'єрі Скандинавії.

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі фото

Завдяки різноманітності вибору білих міжкімнатних дверей в асортименті компанії "Двері Білорусії", у кожного є можливість втілити фото скандинавського інтер'єру з інтернету в реальність, як на крайньому фото.

Міжкімнатні двері в скандинавському стилі фото

Пам'ятайте, що тільки правильно організована гармонія всіх елементів в інтер'єрі надає максимальної привабливості інтер'єру.Назад до списку

Вгору