Міжкімнатні двері в інтер'єрі кухні

298
logo
Міжкімнатні двері в інтер'єрі кухні фото

Ремонт кожної квартири або будинку, кожного простору: житлового або нежитлового абсолютно індивідуальний і має свою специфіку, яку необхідно враховувати перед реалізацією ремонту. Стосується це і й кухні, одного з найважливіших просторів у квартирі.

А на які особливості звертати уваги, а також які існують ідеї облаштування кухонь в новобудовах ми зараз з Вами і розглянемо.

Особливості   ремонту в кухні

Кухня - це особливе місце, бо їй характерно:

- наявність великої кількості побутової техніки, для якої необхідна правильна електропроводка,

- постійні перепади температур, що тягне за собою також підвищену увага до вибору матеріалів поверхонь, покриттів, меблів і аксесуарів, зокрема міжкімнатних дверей для кухні,

- а також обмеженість площі - через що необхідно подбати про ергономічність. 

Міжкімнатні двері для кухні

Даному пункту ми вирішили присвятити окремий блок нашої статті, адже нам є що розповісти Вам - про переваги тих чи інших моделей, а також поділитися готовими фото-проектами.

Установка міжкімнатних дверей як правило здійснюється після обробки поверхонь стелі, стін і підлоги. Коли вже готовий план майбутнього простору, обраний стиль і кольорова гамма меблів, техніки і аксесуарів.

Міжкімнатні двері насамперед є першовідкривачем вражень від простору, який перед вами відкриється. Вони є смисловим і стилістичним його продовженням.

Двері для кухні в інтер'єрі фото

Стиль і колір дверей залежить від матеріалів виготовлення. Найчастіше для кухонь вибирають моделі міжкімнатних дверей, вироблених з дерева (з цільного масиву або шпоновані). Шпоновані двері, а також двері екошпон найбільш популярні серед клієнтів, так як вони характеризуються практичністю, довговічністю і, що важливо, широким асортиментом.

Міжкімнатні двері в інтер'єрі кухні фото

Відносно стилів інтер'єрів кухонь, серед сучасних переважають техно і мінімалізм. Їм характерна висока технологічність, простота форм і чіткість ліній.

Але в той же час класика і прованс залишаються в тренді. 

Двері в інтер'єрі Прованс фото

Білому і наближені відтінки додають світла простору. Широка популярність цих стилів пояснюється також їх теплотою і затишком.


Як бачите, завдяки різноманітності ідей, стилів, кольорів, відтінків, текстур і фактур у кожного є можливість створити унікальну і оригінальну кухню. А при правильному підході і плануванні вона стане не тільки затишним простором, але й затишною кімнатою.Назад до списку

Вгору