Міжкімнатні двері з патиною

946
logo
Міжкімнатні двері з патиною


Патина, декоративне покриття, яке використовується для різних поверхонь, починаючи від картинних рамок і закінчуючи кухнями.
  

Як би не дивно не звучало, патина, яка привносить атмосферу старовини в інтер'єр, є одним з популярних дизайнерських прийомів в сьогоднішній час. Що змушує дизайнерів вдаватися до даного рішення і в чому її особливості зараз розберемося.

Технологія патинування

Патина - це природне явище, якому піддаються перш за все метал і деревина. Під її впливом з плином часу предмети кілька змінюють свій зовнішній вигляд, на їх поверхні з'являються затемнення або наліт, що надає дух винтажу і шляхетства.

Завдяки патині ефектніше підкреслюється фактура предметів.

Крім природної патини є також штучно виведені покриття і декоративна група. Причому їх колір може бути абсолютно будь-який, в тому числі і абсолютно відрізняється від природного. Але це дає можливість широко застосовувати це декоративне рішення для великої кількості поверхонь.

Види декоративної патини для дерева

Декоративна патина відрізняється в залежності від:

  • кольорів

- золота, 

- срібна, 

- мідна. 

  •  консистенції:

- густа у вигляді пасти. Допомагає досягти ефекту світло-коричневого, золотого або червоного відтінків. 

- рідка у вигляді лаку. Надає ефект золотистих відтінків. 

- спеціальний фацетний лак, що надає ефект розтріскування поверхні.

Завдяки широкому вибору відтінків і того ефекту, який здатна привнести патина на поверхні декоративних елементів, її часто застосовують в різних напрямках дизайну, починаючи від класичних стилей, кантрі, бохо і закінчуючи стилем лофт.

Міжкімнатні двері Вена чорний ясен з патиною в інтер'єрі фото

Патина легко здатна перетворити будь-яку поверхню в цікавий елемент декору, привнести свій яскравий характер і оригінальну атмосферу, елегантність і урочистість.

Серед асортименту "Двері Білорусії" з покриттям патина користуються популярністю міжкімнатні двері Вена чорний ясен. Дана модель доступна як з глухим полотном, так і зі склінням, з нанесенням срібної або золотої патини.Назад до списку

Вгору