Міжкімнатні двері і домашні улюбленці

687
logo
Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Досить часто ми замислюємося про ремонт квартири не тільки через те, що колишній інтер'єр вже не актуальний, а й через домашніх улюбленців, які можуть завдати шкоди у вигляді пошкоджень міжкімнатних дверей.

У даній статті ми розглянемо які варто купити міжкімнатні двері, якщо разом з Вами проживає хатня тварина, і як правильно доглядати за дверима, щоб вони прослужили довго, а ремонт Вас турбував знову лише через багато років.

Чому домашні тварини полюють на міжкімнатні двері?

Існує кілька відповідей на це питання.

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Перш за все це залежить від віку вихованця. Як правило в маленькому віці у тварин ріжуться зуби, і вони вибирають "жертв", що потрапляють в їх кругозір, а саме меблі і двері квартири.

Також, причиною завданих збитків ремонту може стати відсутність виховання або недостатня увага тваринці. У другому випадку, варто дозволяти своєму улюбленцю максимально награтися і вибігатися, щоб під час Вашої відсутності він солодко спав, а також залишайте іграшки, які можна і потрібно гризти.

Які двері обрати, якщо є домашній улюбленець?

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Це питання одне з найактуальніших для господарів домашніх улюбленців на ряду з питаннями, як вибрати меблі, щоб вони не були погризані і як заховати дроти в квартирі, щоб їх не спіткала така ж доля.

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

І якщо вже так часто господарі стикаються з подібними проблемами, все ж повинен бути вихід з даної ситуації. Але, безумовно, якщо Ваш вихованець так і норовить згризти той чи інший предмет меблів, не ведіться на його ангельський погляд або очі, потуплені вниз на питання "хто це зробив ?!" Це натяк на те, що все ж варто зайнятися його вихованням, по крайній мірі, це вийде дешевше, ніж вдаватися до постійних ремонтів.

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Але, на щастя, сучасні технології дозволяють виробляти товари максимально адаптовані до механічних пошкоджень, в тому числі і від домашніх вихованців.

  • Міжкімнатні двері екошпон

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Серед широкого асортименту компанії "Двері Білорусії" Ви можете знайти зразки моделей дверей з серії екошпон. Спеціальне покриття soft touch надає м'яку текстуру дверному полотну і надає якісний захист. Не забувайте, що покриття екошпон відноситься до універсальних, завдяки чому міжкімнатні двері з даним гладким покриттям відмінно впишуться і в інтер'єр ванної кімнати.

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

  • Міжкімнатні двері емаль

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Як показує досвід, міжкімнатні двері емаль не схильні до зовнішніх пошкоджень, особливо, якщо мова йде про гострі кігті вихованця. Завдяки своїй текстурі такі двері не приваблюють інтерес домашніх тварин.

А якщо Ваш улюбленець вихований і максимально ласкавий, як на фото, можете не сумніватися в довгому терміні служби обраних дверей.

Спеціальні двері для домашніх вихованців

"Чому, коли лунає стукіт у двері, мій улюбленець завжди впевнений, що це до нього?"

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Або "Чому моя кішка постійно відкриває двері?"

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці. Кішка відкриває двері

Теж досить цікаві питання, які часто не мають відповіді. Але все ж, в деяких випадках такі дії вихованця виправдані. Можливо, Вашому вихованцеві обмежений доступ до води, саме тому він і намагається відкрити двері.

У таких випадках є кілька рішень, зокрема, надати все необхідне для вихованця в одній кімнаті; обробити двері і меблі спеціальними засобами.

Але є і ще один варіант - компроміс у вигляді дверей для домашнього вихованця. Не варто розуміти це буквально;) двері для вихованця знаходяться на фото праворуч.

Міжкімнатні двері і домашні улюбленці фото

Це допоможе Вашому вихованцеві не відчувати себе обмеженим, а Вам дасть можливість відпочити від постійних відкривань \ закривань дверей в кімнату.

Що ж, у всякому разі вважається, що домашніх тварин притягують лише дома з доброї аурою.

На фото були використані кадри з благодійної фотосесії в допомогу тваринам з притулків, які шукають господарів. І вже повірте, не дивлячись на красу і стиль наших міжкімнатних дверей, ніякої забороненої уваги з боку цих улюбленців нами не було помічено, вони пройшли випробування на вихованість, і готові до мирного проживання в квартирі з новими відповідальними господарями.


Звертаємо Вашу увагу, що "Двері Білорусії" не виробляє двері для домашніх улюбленців, фото з даними дверима були використані лише з інформаційною метою.


Назад до списку

Вгору