Міжкімнатні двері з екошпону в інтер'єрі

137
logo

Двері екошпон в інтер'єрі фото

Міжкімнатні двері екошпон відносяться до одних з найбільш популярних видів дверей на сучасному ринку на ряду зі шпонованим. На питання: чим викликана така популярність і якими особливостями володіють двері, покриті екошпон, ми дамо відповіді в даній статті.

Особливості екошпону

Перш ніж ми перейдемо до характеристик моделей міжкімнатних дверей, звернемо увагу на сам матеріал екошпон, розглянувши його особливості.

Технологія створення екошпону дозволяє створити покриття, що максимально імітує текстуру дерева, як візуально, так і на дотик. Крім того, крім свого візуального розмаїття, стильного і сучасного вигляду, екошпон - це високо практичний матеріал.

Цей синтетичний матеріал створюється шляхом пресування, завдяки чому досягається легкість і в той же час висока міцність виробів.

Переваги дверей екошпон

Виходячи з вищеназваних особливостей матеріалу, двері, покриті екошпоном, відповідають високим технологічним характеристикам:

  • Перш за все вони екологічні. Це дає можливість встановлювати дитячі кімнати, не боячись за безпеку.

  • Натуральність - тільки професійний погляд може відразу відрізнити текстуру екошпон від натурального дерева.

  • Величезнt різномаїття. Матеріал екошпон може бути абсолютно будь-якого кольору і відтінку, що дозволяє створювати величезну кількість моделей дверей.

Двері екошпон нові моделі фото
  • Без сумнівів, практичність і висока зносостійкість. Двері екошпон стійкі до механічних пошкоджень, їх складно подряпати, вони не тріскаються і протягом довгого часу здатні зберігати свій первинний вигляд, не змінювати відтінок і текстуру.

Двері екошпон в інтер'єрі кухні фото
  • Стійкі до впливу вологи. Головною перевагою дверей екошпон перед шпонованим є їхня стійкість до підвищеної вологості - характерна для ванних кімнат, можливих змін температур - характерним кухні.

  • Двері екошпон на кухні фото
  • Стійкі до впливу сонячних променів. Міжкімнатні двері, покриті екошпоном, не змінюють свій відтінок, навіть при прямому попаданні сонячних променів.

  • Конкурентоспроможна ціна. Технологія виробництва дозволяє створювати двері, покриті екошпон, за ціною меншою, ніж шпоновані, що є ще однією причиною їх популярності.

Таким чином, дані якості розширюють можливості дверей екошпон, тому що саме вони відмінний варіант для ванни та туалетних кімнат.

Двері екошпон в інтер'єрі

Крім всіх перерахованих вище якостей, особливостей і характеристик, такі двері виглядають стильно, сучасно і красиво. Яскравим доказом цього є фото-приклади готових інтер'єрів, в які чудово вписалися міжкімнатні двері екошпон з нашого асортименту, обрані дизайнерами.

Міжкімнатні двері екошпон в передпокої фото

Моделі дверей з покриттям екошпон відмінно підійшли для різних приміщень: будь-то передпокій, вітальня або робочий кабінет, кімната скромних габаритів або досить великий простір.

Двері екошпон в вітальні фото

Такий необхідний візуальний ефект досягається завдяки світлому кольору дверей, а також скляним вставкам, які здатні привнести легкість і невагомість простору.

Двері екошпон у ванній кімнаті фото

За традицією двері нашого виробництва виконані з якісних матеріалів, що забезпечує міцність і довговічність дверей, особливо важливих для туалетних і ванних кімнат.

Таким чином, купуючи міжкімнатні двері з покриттям екошпон, Ви отримаєте не тільки гарний аксесуар для Вашого інтер'єру, але й практичний і якісний виріб за приємною ціною.Назад до списку

Вгору