Матеріали для оздоблення міжкімнатних дверей

893
logo
Материалы-для-отделки-межкомнатных-дверей

Сьогодні в столітті сучасних технологій і оригінального дизайну, матеріал міжкімнатних дверей може бути різним. Звичайні дерев'яні двері вже давно не в моді. Щорічно дизайнери пропонують різні способи для оздоблення міжкімнатних дверей. У цій статті ми спробуємо дати відповідь на питання, який кращий матеріал для міжкімнатних дверей і як проводиться оздоблення міжкімнатних дверей.

 

Матеріал міжкімнатних дверей

 

Перед тим, як починати процес здоблення потрібно визначитися, в якому стилі ви хочете отримати двері, вибрати матеріал міжкімнатних дверей. Буде це класичний стиль або бароко, а може модерн. Виходячи з цього, потрібно підібрати двері, а вже після підбирати матеріал для оздоблення.

 

Якщо ви вирішили, що хочете отримати двері в стилі бароко, то вам потрібно придбати класичні дерев'яні двері з цілісного масиву. Для оздоблення можна використовувати скло, мозаїку або дерев'яні декорації. Кращий матеріал для міжкімнатних дверей з дерева - це скло. Воно дозволяє розбавити масивність і насиченість цільного дерева і додає "родзинку".

 

Якщо вам до душі модерн, то можна використовувати скляні двері з оздобленням з металу або графічних малюнків в стилі мінімалізм. Варто пам'ятати, що модерн і так має на увазі мінімальне використання декорацій і оздоблень, тому важливо не перестаратись. Кращий матеріал для обробки міжкімнатних дверей зі скла - це метал. Можна використовувати сріблястий метал для оздоблення дверей. Бажано не перестаратись, щоб скляні двері не виглядали вульгарно і занадто помітними.

   

Оздоблення міжкімнатних дверей

 

Матеріали для оздоблення міжкімнатних дверей можна розділити на дві категорії: стандартні і нестандартні. Залежно від того, який матеріал буде обраний, відрізняється і оздоблення міжкімнатних дверей. Зараз ми поговоримо про те, в чому різниця між цими групами і які матеріали входять в кожну категорію.

 

Стандартні:

 

1. Шпон;

2. Скло;

3. Дерево;

4. Метал.

 

Нестандартні:

 

1. Тканина;

2. Шпалери;

3. Декоративні плівки і наклейки;

4. Мозаїка.

 

Якщо при використанні стандартних матеріалів потрібно звертатися за допомогою до майстра, то при оздобленні дверей нестандартними матеріалами - можна впоратися самостійно. При дотриманні інструкції можна створити індивідуальний дизайн, який відмінно підкреслить інтер'єр вашого будинку.

 

Сподіваємося, що ця стаття виявилася корисною для вас, і незабаром ви зможете визначитися з матеріалом для оздоблення міжкімнатних дверей.

Назад до списку

Вгору