Класифікація дверей за способом їх відкриття

2255
logo
Класифікація дверей за способом їх відкриття
Класифікація дверей за способом їх відкриття 3

Класифікація дверей за способом їх відкриття – один з найважливіших параметрів, який обумовлює зручність використання конструкції. На сьогоднішній день відомі кілька основних видів дверей, які відрізняються за способами відкривання дверних полотен. Розрізняють такі види дверей:

1. Розпашні двері.
2. Роздвижні двері.
3. Двері-книжки.
4. Складні.
5. Роторні конструкції.
6. Маятникові двері.
Кожен різновид, за класифікацією дверей за способом їх відкривання, має свої плюси і мінуси. Вибір слід робити з урахуванням функціональних особливостей приміщення, де планується установка дверної конструкції.
Подробное описание видов дверей по способу открывания
Розпашні конструкції. Це класичний вид системи відкривання дверей. Вони можуть відкриватися як вправо, так і вліво. Основною перевагою цього типу дверної конструкції є надійність. Двері стійкі і відрізняється щільним закриттям. Тобто, захищають від втрати тепла і стороннього шуму. Мінусом є те, що двері не можуть бути встановлені в приміщенні з обмеженим простором, так як для відкриття / закриття дверних полотен потрібен певний запас площі
Роздвижні конструкції. Відмінна особливість - те, що дверне полотно зсувається в бік паралельно конструкції. Такі двері забезпечуються спеціальним механізмом на роликах і мають особливу фурнітуру. Плюсом конструкції є значна економія простору, може встановлюватися в приміщеннях з маленькою площею. Однак до мінусів двері варто віднести низьку шумоізоляцію. Розсувні конструкції можуть бути представлені дверима-купе або дверима-пеналами.

Двері-книжки. Назву отримали через спосіб відкриття / закриття. Спосіб відкриття передбачає, що дверне полотно складається подібно книжці. Вузькі полотна, які встановлюються замість одного великого, складаються паралельно один одному. До плюсів конструкції відноситься значна економія місця. Однак серед мінусів називають ненадійність конструкції, а також складність механізму відкривання.

Складні двері. Чимось нагадують двері-книжки. Однак при їх відкриванні займається весь простір.


Роторні конструкції. Двері цього типу можуть відкриватися в будь-яку сторону, що є їх головною перевагою. Принцип відкривання полягає в тому, що дверне полотно відкривається обертанням навколо центру та одночасним зсувом в сторону.


Маятникові конструкції. Цей тип дверей рідко використовується в житлових приміщеннях. Їх можна зустріти на виробництвах, в ресторанах, а також в закладах з високою прохідністю людей. Ці двері нагадують розсувні, але з можливістю відкриватися в різні боки. Для їх установки потрібні маятникові петлі.


Як бачите, класифікація дверей за способом їх відкривання досить різноманітна. Вибрати остаточний варіант складно. Тут важливо враховувати, які якості дверної конструкції представляють для вас першорядну важливість. Якщо це теплозахист і звукоізоляція, то краще віддати перевагу звичайним навстіж конструкціям. Якщо економія місця, то розсувним. Якщо зручність експлуатації, то маятникові двері або двері-купе. Важливий і фактор вартості, так як двері з більш складною системою відкривання коштують значно дорожче.

Любая межкомнатная дверь ТМ Двери Белоруссии может быть распашной, раздвижной или маятниковой. Выбрать и купить межкомнатные двери с распашной или раздвижной системами открывания, (либо с маятниковыми петлями - по спецзаказу), покупатель может в ближайшем фирменном салоне Двери Белоруссии либо на этом сайте.

Будь-які міжкімнатні двері ТМ Двері Білорусії можуть бути розпашними, розсувними або маятниковими. Вибрати і купити міжкімнатні двері з розпашними або розсувними системами відкривання, (або з маятниковими петлями - за спецзамовленням), покупець може в найближчому фірмовому салоні Двері Білорусії або на цьому сайті.

Назад до списку

Вгору