Якого кольору обрати двері?

2506
logo

якого-кольору-обрати-двері

"Якого кольору обрати двері?" - Над цим питанням думає кожен з нас, як тільки починає займатися ремонтом. Колір дверей може зіграти дуже важливу роль. Він здатний підкреслити стильний інтер'єр, а може і повністю зіпсувати його. У даній статті ми поговори про те, як обрати колір міжкімнатних дверей.

 

Обираємо колір дверей


Якого кольору міжкімнатні двері краще обрати? Спочатку потрібно визначитися в якому стилі буде загальний інтер'єр вашого будинку. Від цього залежить і кольорова гамма. Для гармонійного дизайну квартири або будинку слід вибирати певний стиль і кольорову палітру всього будинку, а не конкретно якоїсь кімнати. На питання "Як вибрати колір дверей?", У нас є кілька варіантів відповідей.

 

Поради щодо вибору кольору дверей

 

1. Підбирайте двері нейтральних кольорів для того, щоб вони не виглядали надто яскравими і зухвалими.

2. Ідеальний матеріал для стильних міжкімнатних дверей - це скло. Адже, скло добре вписується в інтер'єр в стилі хай-тек, модерн і мінімалізм. Якщо дизайн вашого будинку стилі бароко або класика, то скляні двері - це табу.

3. Двері з білого дерева добре доповнять і розбавлять будь-який інтер'єр.

4. Не поєднуйте в інтер'єрі будинку або квартирі більше трьох кольорів.

5. Якщо кожна кімната вашої квартири виконана в різних стилях і кольорах, то це повний хаос. Не робіть так ремонт, тому що потім ви неодмінно захочете його переробити. Та й міжкімнатні двері так підбирати набагато складніше, ніж в тому випадку, якщо ваш інтер'єр буде в стилі мінімалізм.

6. Ідеальні двері для дизайну будинку в стилі бароко і класика - це двері з масиву дуба або ясена.

7. Ідеальні двері для інтер'єру будинку в стилі мінімалізм, хай-тек або модерн - це двері зі скла.

8. Двері не повинні бути занадто перенасичені декором.

 

Ми сподіваємося, що дана стаття допомогла вам знайти відповідь на питання: "Як правильно обрати колір дверей?". Тепер ви знаєте певні правила, які допоможуть вам в підборі грамотного кольору для створення максимально затишної атмосфери в будинку. Пам'ятайте – головне те, що немає нічого гіршого, ніж двері, які повністю відволікають вашу увагу від інтер'єру будинку. Завжди думайте про те, що міжкімнатні двері - це всього лише провідник з однієї кімнати в іншу.

Назад до списку

Вгору