Які міжкімнатні двері краще

981
YakI-mIzhkImnatnI-dverI-krasche.jpg
 

Кожен господар при облаштуванні квартири або будинку хоче зробити все для затишку своєї оселі, природно, виникає і питання, які міжкімнатні двері краще обрати. Адже двері - головний функціональний елемент в квартирі. Насамперед двері повинні бути зручними, довговічними та обов’язково доповнювати стиль інтер’єру.


Які параметри враховуються при виборі дверей?

Є маса чинників, які важливі при виборі дверей. Якщо у вас виникло питання, які міжкімнатні двері обрати, то Вам необхідно детально ознайомитися з даною інформацією.

Етапи вибору:

  • Перевіряйте лакофарбове покриття. Верхній шар повинен бути прозорим, якщо він темний або мутний, від купівлі слід відмовитися. Покриття повинне бути рівномірним та гладеньким.

  • Обирайте перевіреного виробника. Перед купівлею дверей будь-якого виробника, потрібно ознайомитися з інформацією про нього, відгуками про продукцію. Краще купувати продукцію відомої компанії-виробника. Прикладом може стати компанія «Двері Білорусії», яка пропонує якісну продукцію за цінами нижче ринкових.

  • Перед купівлею дверей обов’язково визвіть замірника компанії-продавця, для визначення правильних розмірів. Коли доставлять двері, обов’язково проведіть їх ретельний огляд і по можливості  перевірте кожен кут, діагональ, ширину. Різниця між діагоналями не повинна бути більше 1 мм.

  • Перевірте двері на гладкість. Якісний виріб має рівну гладку поверхню.

  • Якщо виріб має скло, то оглянути потрібно і його. Перевірте, наскільки міцно воно кріпиться. Скло не повинно рухатися або шуміти при відкритті або закритті дверей.

  • Ретельно огляньте шви в місцях з'єднання. У високоякісних дверях вони повинні бути ледь помітними, рівними та гладенькими.

  • Зверніть увагу на матеріал, з якого вироблено дверне полотно.


Який матеріал обрати?

Матеріал міжкімнатних дверей - це головний критерій їх якості. Саме від вибору матеріалу будуть залежати такі важливі параметри, як вартість, довговічність, зовнішній вигляд. Що стосується сучасного асортименту, то виробники пропонують двері з натурального масиву дерева, МДФ, ДСП, шпону і екошпону.

Кращим матеріалом вважається масив натурального дерева. Має такі переваги як за зовнішній вигляд, міцність, довговічність. Відрізняється високими екологічними показниками. Сосна, дуб, бук, ясен, клен - це матеріали, з яких виготовляється дверне полотно.

Досить поширеними є дверні полотна з МДФ. Цей матеріал має всі позитивні якості натурального дерева, але при цьому низьку ціну.

ДСП – користується попитом лише тому що має невисоку ціну. Двері досить крихкі та недовговічні.

Купити надійні міжкімнатні двері Ви зможете у фірмових салонах «Двері Білорусії».

Поділитися

Назад до списку

Вгору