Як вибрати міжкімнатні двері

1600
logo
Як-вибрати-міжкімнатні-двері
Напередодні ремонту в квартирі у багатьох господарів виникає питання, як вибрати міжкімнатні двері. Адже сучасний ринок пропонує масу варіантів. Відповідь на питання, як вибрати міжкімнатні двері в квартиру, залежить від ряду параметрів. Враховувати потрібно вид матеріалу, обробку, фурнітуру, скління дверної конструкції та інші характеристики.

Матеріали

Багато схильні помилково вважати, що правильний вибір міжкімнатних дверей - вибір за ціною. Чим вона вища, тим краще виріб. Але це не так. Головним критерієм у виборі якісної двері є підбір матеріалу.

Дверні конструкції виготовляються з різних матеріалів. У їх числі вироби з:

  • Масиву дерева.
  • МДФ, ДВП, ДСП.
  • Шпону і екошпон.
  • Пластика.

Кожен з цих матеріалів має ряд плюсів і мінусів. Наприклад, двері з масиву дерева виглядають презентабельно і здатні прикрасити собою будь-який інтер'єр. За якістю вони перевершують вироби з інших матеріалів, так як мають високі показники екологічності, естетичності, відмінно ізолюють приміщення від шуму і зберігають тепло. У свою чергу дверні конструкції з шпону відрізняються широким вибором варіантів за кольором. Вартість таких дверей нижче, якщо порівнювати з натуральною деревиною. Широкою популярністю користуються пластикові моделі дверей, але вони більше підходять для торгових приміщень. Поради щодо вибору міжкімнатних дверей включають в себе не тільки аналіз матеріалів, але і таку важливу складову як обробку дверей і підбір фурнітури.

Оздоблення двері

Якщо ви думаєте, які міжкімнатні двері вибрати, то зупинитися слід на моделях з повною комплектацією і гарним оздобленням. До складу якісної дверної конструкції повинна входити не тільки самі двері, але і дверна коробка, набір фурнітури.

Чудово виглядають двері з склінням, а й цей елемент оздоблення потрібно перевірити на надійність. Скління не повинно деренчати, це свідчить про ненадійного кріпленні. Краще вибирати моделі з ударостійким склом. На склі не повинно бути сторонніх плям або розлучень.

Особливості вибору двері включають в себе і пункт про фурнітуру. Якісні двері не можуть комплектуватися поганий фурнітурою. Петлі, засувки, замки, ручки повинні бути надійними і відповідати загальному дизайну конструкції. Бажано щоб фурнітура легко монтувалася і відрізнялася тривалим терміном служби.

Матеріал, дизайн, колір, оздоблення, фурнітура є основоположними при виборі двері, тому бажано визначитися з ними разу. Таким чином, пошук відповіді на питання, як правильно вибрати міжкімнатні двері буде легше.

Назад до списку

Вгору