Як обрати двері для спальні

603
logo
Як обрати двері для спальні фото


Спальня - це особливий простір будь-якого будинку. Саме з неї бере початок і завершення кожен день, і саме вона здатна передати багату атмосферу затишку, тиші і спокою.

Навіть якщо у Вашій квартирі одна кімната виконує кілька функцій, питання зонування і правильного вибору всіх елементів інтер'єру знаходить більш важливе значення. Саме тому так важливо звернути увагу на вибір найбільш влучних міжкімнатних дверей.

Поради як вибрати двері для спальні?

Вибираючи двері для спальні, необхідно враховувати особливості оформлення всього інтер'єру. Асортимент "Двері Білорусії" дозволяє купити міжкімнатні двері в спальню, оформлену в будь-якому стилі: будь-то сучасна класика, прованс або лофт. 


Шпоновані міжкімнатні двері у спальні фото

Кожній з них характерні свої особливості, колір, текстура і дизайн.

Вибір дверей для спальні в залежності від матеріалу

Міжкімнатні шпоновані двері

Міжкімнатним дверям, вкритим натуральним шпоном характерна текстура оригінального дерева. Ефектний зовнішній вигляд дерева підкреслює і якісне лакове покриття, яке зайвий раз акцентує увагу на текстурі натуральної деревини. Крім того, таким дверям характерна гарна шумоізоляція.

Міжкімнатні двері з покриттям емаль

Для інтер'єру спальні підійдуть і двері, пофарбовані емаллю. Серед їх помітних переваг це широка палітра кольорів. Вибір кольору дверей емаль можливий з величезної кількості відтінків RAL, що дає можливість створити в інтер'єрі своєї спальні свій оригінальний простір і атмосферу. А якщо доведеться робити знову ремонт в кімнаті, двері можна перефарбувати в будь-який колір за необхідністю.

Покриття емаль також стійке до вологи і сонячних променів, як і покриття екошпон.

Міжкімнатні двері екошпон

Двері із серії екошпон є відмінною заміною шпонованим дверей в інтер'єрі. І незважаючи на своє штучне походження, повністю екологічні і безпечні, звідки і отримали свою назву. Витончений зовнішній вигляд забезпечується зовнішнім покриттям і широким вибором дизайну. А додаткові скляні вставки з міцного матового скла не тільки надають стильний зовнішній вигляд, але і забезпечують додаткове світло в кімнаті, при цьому не просвічуючи предмети. 

Двері екошпон у спальні

І, наостанок, залишилося звернути увагу на колірні рішення дверей для спальні. Як і при виборі дверей в будь-яку іншу кімнату все відбувається суто індивідуально. Однак важливо пам'ятати, як про психологію кольору, так і його поєднання в інтер'єрі, хоча б базові правила. До них належать такі:

- Міжкімнатні двері можуть бути як світліше, так і темніше на кілька тонів, ніж відтінок підлогових покриттів.

- Можна також поєднувати двері з кольором меблів або стін.

Вибір дверей для спальні в залежності від особливостей конструкції

Стандартні розсувні двері - найпопулярніший варіант, який підходить для стандартних дверних прорізів. Але для нестандартних дверних прорізів на сучасному ринку пропонуються наступні альтернативні варіанти міжкімнатних дверей, які відрізняються конструкціями і як наслідок, типами відкривання:

- розсувні двері, або двері-купе як їх ще називають. Відмінне рішення, якщо дверний проріз спальні більше стандартного. Перевагою таких дверей є економія простору, це особливо актуально, якщо простір обмежений.

- двері-книжки - досить особливий вид дверей, альтернативний варіант для розпашних дверей. Вони економлять значно більше простору, але мають також і недоліки, до яких можна віднести їх невисоку шумоізоляцію, через що вони не особливо популярні серед інтер'єрів спалень.

У будь-якому випадку, якщо Ви не знайшли свій відповідний на 100% варіант, у Вас завжди є можливість замовити двері в індивідуальному стилі.Назад до списку

Вгору