Як правильно доглядати за міжкімнатними дверима

566
logo

Як доглядати за дверима рекомендації

Правильний догляд за міжкімнатними дверима безпосередньо впливає на період їх експлуатації. Саме тому вкрай важливо знати кілька правил, які ми вкажемо в даній статті, аби обрані Вами двері змогли прослужити Вам на радість протягом довгого часу.

Загальні правила догляду за міжкімнатними дверима в будинку:

- перш за все необхідно дбайливо ставитися до дверей, як і до будь-якого іншого предмету інтер'єру і не тільки;

- регулярно протирайте полотно двері від пилу щадними засобами, (про них ми розпишемо детальніше);

- хоча б 1 раз на рік не забувайте змащувати дверні механізми (петлі, замки, кріплення дверних ручок машинним маслом);

- при будь-яких можливостях забруднення (в разі ремонту, наприклад) рекомендуємо зняти двері з петель, замотати її в міцний поліетилен і покласти в безпечне місце.

Розглянемо детальніше правила догляду за дверима в залежності від матеріалу. 

Серед усіх видів покриттів найбільш примхливими є двері з масиву та шпоновані двері. У свою чергу, двері екошпон, ПВХ, скляні менш вибагливі, але догляду за ними також характерні свої особливості.

Отже, як правильно доглядати за міжкімнатними дверима з екошпону

Так як двері екошпон вологостійкі, вологе прибирання поверхні таких дверей допускається. При видаленні пилу використовуйте вологий не жорсткий матеріал, після чого витирайте воду до сухої поверхні. Найчастіше такі двері більш легкі і зі скляними вставками, тому будьте обережні, не використовуйте різких дій.

Доглядати за дверима з ПВХ-покриттям ще легше. Єдине не використовувати засоби, які містять маслянисті речовини, в іншому випадку на полотні дверей будуть розводи.

Догляд за шпонованим міжкімнатними дверима передбачає:

- певну кліматичну середу - кімнатна температура і низька вологість; 

- уникнути попадання прямих сонячних променів, які здатні змінювати колір полотна; 

- використання спеціальних поліролей при чищенні поверхні шпонованих дверей. Не допускається використання засобів, що містять спирт та кислоти.

Якщо на полотні дверей з'являються невеликі подряпини, використовуйте спрей або лак для ремонту поверхні, або воскові олівці, які відмінно впораються із цим завданням.

Догляд за дверима зі скла

Передбачає регулярне очищення від пилу і потрапляння бруду. Мити їх слід лише слабким мильним розчином, щоб не нашкодити декоративне покриття.

І ще кілька важливих порад наостанок.

Перед замовленням тих чи інших дверей проконсультуйтеся з менеджером дверного салону чи підходять вони для обраного Вами простору, чи зможуть двері витримати, наприклад, підвищену вологість або перепади температури. І звичайно, не забувайте про регулярність догляду за дверима.

Бажаємо Вам довгого і комфортного проживання в приємній атмосфері, що зберігається дверима виробництва компанії "Двері Білорусії".Назад до списку

Вгору