Інтер'єр 2021 і символ року

320
logo

Інтер'єр 2021 і символ року

До прийдешнього року Бика вирішили підготувати добірку стильних інтер'єрних рішень, де головним героєм став Зубр, він же представник символу Року 2021 і "Двері Білорусії".

2021 - це рік металевого Бика. І так як символ майбутнього року не любить занадто яскравих кольорів - його приваблює лаконічність і свіжі кольори. У нашій добірці інтер'єрів 2021 беруть участь стилі лофт, скандинавський і урбан. Вони про порядок, ергономічність, чіткість форм і ліній і відсутність зайвого. Їм властива стильна лаконічність і багатофункціональність.

Кольором сучасності одноголосно можна назвати білий. Світлі тони на стінах і стелі не тільки візуально розширюють простір, а й наповнюють квартиру свіжістю і легкістю. Зовсім не обов'язково вибирати чисто білий колір - існує безліч відтінків, тому вам не важко буде знайти саме свій.

Інтер'єр 2021 і символ року

Також зверніть увагу на поєднання білого і дерев'яні меблі і декор в інтер'єрі, який виглядає дуже стильним і сучасним.

В інтер'єрі повинно відчуватися простір, а головним акцентом можуть стати картина, панно або арт-об'єкт.

Інтер'єр 2021 і символ року

Вибір стилю і техніки залежить від вашого смаку. Не бійтеся поєднувати непоєднуване - сучасність в інтер'єрі допускає безліч варіацій.

Інтер'єр 2021 і символ року

Безсумнівно, одна з найбільших тенденцій в інтер'єрі цього сезону: створення незвичайного художнього принта може дійсно перетворити кімнату.

Інтер'єр 2021 і символ року

Панно з зубром в робочому кабінеті передає силу, характер, напористість в роботі.

Інтер'єр 2021 і символ року

Еклектика в інтер'єрі. Якщо ви любите експериментувати, ця тенденція для вас! Змішування рамок різних розмірів і матеріалів зробить стіну вашої галереї цікавою. Змішування різних елементів на стіні вашої галереї стає все більш популярним - спробуйте доповнити свої художні колекції постерами, головними уборами.

Інтер'єр 2021 і символ року

Друк та нанесення малюнків з тваринним принтом на підлогу - прийом, який привертає увагу. Існують різноманітні варіації, в тому числі і з вишитим символом нового року. Причому принт килимів повинен поєднуватися з іншими предметами декору, пісочним відтінком в поєднанні з коричневими і золотими тонами.

Інтер'єр 2021 і символ року

Саме тому бажаємо, аби впевненість і свобода, легкість думок, приємні несподіванки, натхнення для інтер'єрних сенсацій супроводжували вас протягом майбутнього року щоб привернути прихильність символу Року Бика.


Назад до списку

Вгору