Готові проекти: білі двері в інтер'єрі

643
logo
Готові проекти в інтер'єрі фото

Ми завжди з радістю ділимося з вами готовими дизайн-проектами. І в цей раз ми з задоволенням покажемо вам як виглядають білі двері виробництва "Двері Білорусії" в інтер'єрі романтичною квартири.

Білі двері в інтер'єрі

Перед нами готовий дизайн-проект, атмосферу кімнат якого охороняють міжкімнатні двері моделі Лестница білий ясен.

Відсутність скління в даному варіанті нітрохи не забирає відчуття простору, легкості, до того ж має більшу звукоізоляцією, яка більше необхідна деяким кімнатах, наприклад санвузлу та спальні.

Білі двері в інтер'єрі спальні фото

До наступних переваг обраної моделі можна віднести те, що вона може бути виконана в різних видах шпону (в картці товару ви можете вибрати один з понад десятка доступних видів кольорів).

Крім того, види відкривання також можуть бути різними.

Білі двері в інтер'єрі фото

Як бачимо на фото, для різних просторів були обрані різні види дверей: як розпашні, так і розсувні. В обох випадках двері виглядають максимально гармонійно, і, незважаючи на однаковий вибір моделі, виглядають абсолютно по різному - в цьому і є секрет дизайнерського рішення як уберегти простір квартири від нудності, дотримуючись однієї стилістики.

Дана модель відноситься до шпонованих дверей, завдяки чому полотнам дверей характерна натуральна текстура дерева в ніжному білому кольорі. 

Інтер'єр всієї квартири витриманий в єдиному стилі в тому числі і завдяки дверям.

Двері в інтер'єрі кухні фото

Даний дизайн-проект - яскравий приклад максимальної гармонії і правильного вибору предметів інтер'єру і аксесуарів, і ми дуже раді, що саме продукція "Двері Білорусії" стала головним героєм даного романтичного і стильного простору.


Назад до списку

Вгору