Двері в стилі прованс в інтер'єрі

468
logo
Двері у стилі прованс фото

Прованс, перше, що ми представляємо, це сонячне світло, тепло і затишок, морський бриз і унікальні пейзажі. Адже даний стиль інтер'єру був створений в регіоні на Півдні Франції.

Саме тому стилю прованс притаманні елегантність, витонченість, безмежна ніжність і певний романтизм.

Особливості стилю прованс в інтер'єрі

Насправді створити ідеальний французький стиль, в якому буде відчуватися на повну легкість, краса природи, світло, затишок і чарівність не так-то просто. Всі елементи простору зобов'язані гармоніювати один з одним.

Двері в стилі прованс фото

Перш за все цьому інтер'єру характерна світла палітра кольорів і відтінків: бежевий, пісочний, оливковий, пастельно-блакитний і ліловий. Причому обробці стін і стелі притаманні більш світлі тони, меблів і текстилю - більш яскраві.

Ще однією важливою деталлю інтер'єру в стилі прованс є натуральність використовуваних матеріалів. Натуральне дерево, натуральні тканини, якщо говорити про декор - вишивки ручної роботи та мереживний декор, керамічний посуд.

Дверям в стилі Прованс також характерна натуральність і витонченість. Саме тому вони повинні бути виготовлені з натурального дерева. За колірною гамою, переважно двері білого кольору, але не менш елегантно вписуються і двері кольору оливка.

Ефект зістареності - ще одна характерна риса не тільки міжкімнатних дверей в стилі Прованс, а й усього інтер'єру.

Двері повинні бути обов'язково доповнені витонченим декором, в якості якого можуть виступати різьблені декоративні елементи. Дверна фурнітура та ручки повинні мати не менш оригінальний вид, ніж самі двері, кольору бронзи або темного старого металу.

Взагалі увага до деталей в даному стилі важлива і необхідно. Кожен з предметів інтер'єру повинен відповідати за створення правильного настрою і затишної атмосфери, огортаючи теплим настроєм господарів квартири і їх відвідувачів.

Актуальність стилю Прованс в интерьере

Варто зазначити, що міська метушня надзвичайно впливають на наш настрій і самопочуття. І при нестачі часу не завжди вдається повністю розслабитися і відпочити. Але в цьому допомогти може саме затишний інтер'єр рідного дому. Незалежно від того, в квартирі Ви проживаєте або в будинку, Прованс готовий прийти на допомогу зі своїм чарівним спокоєм і розміреністю. Він допоможе знайти спокій і відчути тишу після активної робочого тижня.

Двері в стилі прованс в інтер'єрі фото

Це і відповідь на питання чому не згасає актуальність стилю Прованс.


Назад до списку

Вгору