Двері в стилі лофт

1487
logo

Двері в стилі лофт фото

Лофт - надзвичайно популярний стиль інтер'єру, який увірвався в європейські сучасні простори з США. Чим так завоював лофт сучасну аудиторію і як довго ми будемо стежити за його актуальністю, дізнаємося в даній статті.

Особливості лофт в інтер'єрі

Даний стиль є відбиток індустріалізації у всьому своєму прояві, свобода дій і одночасно раціональність. Йому характерна велика кількість відкритого простору: з високими стелями, стіни з цегли без обробки, відкриті дерев'яні балки, наявність бетону.

Інтер'єр в стилі лофт фото

На перший погляд може здатися, що лофт допомагає економити сімейний бюджет на новому ремонті, але насправді, це не такий бюджетний стиль, як здається.

Основна концепція стильового рішення - гармонія при об'єднанні різних архітектурних рішень. Адже необхідно, щоб і металеві труби, сходи і система вентиляцій чудово виглядали з текстильним диваном з яскравими подушками, композицією з картин і постерів на стіні, вікнами та дверима. До речі про останніх.

Двері в стилі лофт фото

Особливість стилю лофт полягає у відкритому плануванні, тобто функціональні зони поділяються різними прийомами, включаючи контрасти кольорів і відтінків, акцентування за допомогою світла, а також скляні перегородки і, що дивно міжкімнатні двері в стилі лофт.

Міжкімнатні двері в стилі лофт

Двері в стилі лофт фото

Якщо площа Вашого простору, в якому Ви плануєте застосувати стиль лофт, не відрізняється особливо великою площею, але поділ функціональних зон все ж необхідно, в даному випадку відмінний варіантом стануть міжкімнатні розсувні двері

Двері в стилі лофт фото

Такі двері здатні не тільки підкреслити унікальність інтер'єру, але і заощадити простір.

Замовити міжкімнатні двері з розсувною системою LOFT Ви можете в нашому дизайнерському центрі DVERI BELORUSSII DESIGH HUB, в якому зібрані сучасні зразки і новинки потужностей лідера дверного ринку.Назад до списку

Вгору