Двері кольору венге в інтер'єрі

1480
logo
Двері кольору венге в інтер'єрі фото

Міжкімнатні двері кольору венге в інтер'єрі виглядають благородно і стильно, в цьому чимала заслуга кольору венге, але і не тільки.

А про те, як створити гармонію в інтер'єрі завдяки даним кольорам, які відтінки і особливості характерні йому і виробам ми розглянемо в даній статті.

Особливості кольору венге

Колір венге - насичений колір, наближений до темно-коричневого. Виглядає досить строго, але при цьому благородно і інтелігентно, завдяки чому він не втрачає своєї популярності в якості колірного рішення для предметів інтер'єру, аксесуарів, підлогових покриттів, міжкімнатних і вхідних дверей, а також вікон.

Двері кольору венге в інтер'єрі фото

Використовуваний колір венге є імітацію африканського дерева венге, який має високу стійкість, міцність і практичністю.

У той же час існує декілька відтінків у кольорі венге, від середньої насиченості до чорного відтінку.

Привабливий вигляд виробам надають тонкі прожилки, які і є характерною відмінністю текстури.

Колір венге в інтер'єрі

Існує кілька правил, яких необхідно дотримуватися, облаштовуючи ту чи іншу кімнату в кольорі венге.

Наприклад, цей відтінок підходить не всім просторам, при оформленні дитячої варто від нього відмовитися, тому що вона не зможе виглядати настільки легкою і світлою, наскільки передбачає кімната для дітей.

Двері кольору венге в інтер'єрі фото

Також, використовуючи колір венге в інтер'єрі дизайнери радять грати на контрасті зі світлими відтінками, від яких кімната буде виглядати особливо виграшно. Таким чином для венге в інтер'єрі підійдуть світлі і яскраві елементи. Це може бути декор у вигляді текстилю, ваз або настінних панно, картин.

Однак даний колір використовується не тільки в житлових кімнатах квартири або будинку, але також і офісах і бізнес будівлях, адже завдяки правильному колірному рішенню, зокрема такого, можна підкреслити престижність бізнесу, солідність і впевнене партнерство.

Міжкімнатні двері кольору венге в інтер'єрі

Міжкімнатні двері кольору венге, які представлені великою кількістю моделей на нашому сайті, відмінно можуть поєднуватися як з темними, так і світлими покриттям для підлоги.

Двері кольору венге в інтер'єрі фото

Засклені моделі здатні збалансувати колірну гамму простору. Скло, будь-то художнє або матове дозволяє потрапляння додаткового природного освітлення в кімнату.

Крім цього, двері кольору венге відрізняються один від одного типом конструкцій і як наслідок різні за типом відкривання.

Розсувні двері можуть підійти по-перше, до досить просторих кімнат, з достатньою кількістю світла. У той же час розсувні моделі відмінно впишуться в невеликий простір, візуально його розширивши.

Неможливо не відзначити наступну перевагу кольору венге в інтер'єрі - його універсальність. Він поєднується з різними стилями. Наприклад, міжкімнатні двері кольору венге у класичному стилі виглядають вишукано і благородно. Дверям венге сучасних напрямків притаманний мінімальний дизайн і декор.

Двері кольору венге в інтер'єрі фото

Як бачимо, колір венге універсальний, здатний пристосуватися практично до будь-якого стилю, від класичного до сучасного.

При цьому, якщо порівнювати фото-приклади різних інтер'єрів венге з іншими породами деревини, його переважання нітрохи не здивує.

Адже, застосовуючи колір венге в елементах інтер'єру, зокрема, як двері, покриття для підлоги, дизайнери підкреслюють елітність простору. З огляду на різноманітність відтінків і моделей дверей, ви можете підібрати саме ті, які найбільш гармонійно впишуться в загальний інтер'єр.


Назад до списку

Вгору