Двері прихованого монтажу: особливості та переваги

7680
logo

Двері прихованого монтажу фото

У даний час одними з найпопулярніших дизайнерських проектів є двері прихованого монтажу.

Це оригінальне інноваційне рішення, що дозволяє не тільки кардинально змінити класичне уявлення про інтер'єр, але й створити легку, гармонійну атмосферу в домі і не тільки.

Особливості дверей прихованого монтажу

Що необхідно знати про приховані двері або двері-невидимки, як їх ще називають:

- коробка для таких дверей монтуються у спеціально відведену нішу стіни, і таким чином полотно дверей знаходиться у єдиній площині зі стіною;

- петлі для дверей прихованого монтажу також приховані;

- використовувати приховані двері можна тільки між кімнатами, для зовнішнього застосування вони не призначені.

Як бачимо, до вибору дверей прихованого монтажу необхідно підходити особливо ретельно, так як їх характеристики є особливими.

Типи конструкцій

Ще одним доказом широкого вибору прихованих дверей є різновиди їх конструкцій. Двері прихованого монтажу можуть бути представлені як розпашними дверями, так і рото-дверима або маятниковими.

Двері прихованого монтажу в інтер'єрі фото

Переваги дверей прихованого монтажу

Безумовно, серед явних переваг дверей прихованого монтажу можна виділити наступні:

- естетична краса. Ефект невидимки передає оригінальний зовнішній вигляд і стиль;

- різноманітність. Насправді цей пункт відноситься і до габаритів, і до колірних рішень, і до дизайну дверного полотна.

Двері прихованого монтажу в інтер'єрі фото

Так, наприклад, приховані двері можуть бути як широкими, так і вузькими, стандартної висоти або під 3 метри. Можна вибрати полотно двері під фарбування, створюючи необхідний відтінок для того чи іншого інтер'єру - монохромного або з контрастними рішеннями.

- компактність. Легкість і легкість інтер'єру досягається за рахунок відсутності додаткових елементів у вигляді лиштви. Саме це дозволяє прихованим дверям бути встановленими і в приміщеннях з обмеженою площею.

- гармонійність. Завдяки широкому вибору декорів двері прихованого монтажу здатні гармонійно доповнювати загальний дизайн інтер'єру.

Також, не можна не згадати і про зворотні характеристиках дверей прихованого монтажу.

Через особливості конструкцій установку прихованих дверей необхідно проводити на початковому етапі ремонту, ще до зовнішньої обробки. Саме тому вони вимагають ретельного планування завчасно.

Міжкімнатні двері прихованого монтажу представлені і серед асортименту компанії "Двері Білорусії". В інтернет-магазині компанії можна вибрати необхідну модель не тільки, серед дизайнерських моделей, але і серед загального асортименту.Назад до списку

Вгору