Двері Європа в інтер'єрі - готові фото приклади

382
logo
Двері Європа в інтер'єрі - готові фото приклади

Якщо Ви плануєте ремонт в своєму будинку або квартирі, радимо знайти натхнення для створення сучасних дизайн-проектів в даній статті і дізнатися цікаві і корисні поради завдяки готовим фоторобіт.

Співпраця з дизайнерами інтер'єрів

Белые двери в интерьере - готовые фото работы фото


Компанія "Двері Білорусії" активно співпрацює з дизайн-бюро, а також з дизайнерами інтер'єрів, надаючи повний перелік послуг, а також гнучку взаємовигідну бонусну систему. Детальніше про умови співпраці читайте в спец. розділі.

Індивідуальний підхід дозволяє створити максимально очікувану картину із застосуванням оригінальних і натуральних матеріалів, різних необхідних форм і розмірів в повній відповідності з дизайн-проектом.

Співпраця з Міжнародною компанією PLANiUM

Білі двері в інтер'єрі - готові фото роботи фото

  • Стильна сучасна квартира з нотками вінтажу

Навіть при бажанні створити єдиний спільний простір не можна обійтися без міжкімнатних дверей. Модель Європа біла емаль відмінно вписалася в інтер'єр активної дівчини. Білий колір доповнив атмосферу легкості, візуально розширює межі і відмінно гармонує з використовуваними елементами декору: диваном, насиченого оливково-зеленого кольору, дубовими меблями і пастельного кольору текстилем.

У той же час квартира просякнута духом свободи за рахунок мінімального використання декору стін.

  • Сучасний інтер'єр квартири в стилі мінімалізм

Білі двері в інтер'єрі - готові фото роботи фото


Молода сучасна пара - господарі квартири, в якій відбувалася кардинальна переробка, побажали бачити свій житловий простір в стилі мінімалізм. Ідея дизайну припускала свободу від зайвих деталей, функціональний і комфортний для проживання інтер'єр.

Таким чином, модель міжкімнатних дверей Європа білого кольору знайшли своє місце в кімнатах даної квартири. Даним дверям характерні гладка поверхня, проста форма дверного полотна і невитіюватість декору.

Легка, затишна атмосфера, яка в кінцевому підсумку вийшла у дизайнерів, також заслуга і обраних міжкімнатних дверей нашого виробництва.

  • Квартира-студіо з досконалою гармонією

Білі двері в інтер'єрі - готові фото роботи


Однією з переваг компанії "Двері Білорусії" є можливість створення вхідних і міжкімнатних дверей в одному стилі. Яскравим прикладом став дизайн-проект компанії "Planium" для сімейної пари.

Модель вхідних дверей з внутрішньої накладкою під стиль міжкімнатних дверей Європа біла емаль дозволяє підкреслити гармонійне поєднання і єдність інтер'єру квартири-студіо.

Дякуємо нашим партнерам за надані фото готових інтер'єрів і за вибір співпраці з нами.

Білі двері в інтер'єрі - готові фото роботиНазад до списку

Вгору