Двері для готелів: стандарти, приклади готових робіт

1044
logo
Двері для готелів: стандарти, приклади готових робіт

Продукція "Двері Білорусії" активно користується попитом не тільки серед господарів квартир і приватних будинків, а й дизайнерів, дизайн-бюро і забудовників.


Дану статтю ми хочемо присвятити дверям спеціального призначення, а саме дверям для готелів на прикладі реалізованого проекту Заміського комплексу WISH Family Space, в готельних номерах якого були встановленіміжкімнатні двері серії Флеш виробництва "Двері Білорусії".

Двері для готелів: стандарти і приклади в інтер'єрі

Для готельних номерів існує головне завдання - створити затишну домашню атмосферу для гостей. Саме тому готельний номер повинен бути характерний відмінний функціонал, естетичні якості і унікальна атмосфера.

Двері для готелів відносяться до дверей спеціального призначення і повинні відповідати наступним вимогам:

  • висока стійкість до можливих постійних механічних навантажень; 

  • високі показники звукоізоляції; 

  • наявність технології протизлому; 

  • стійкість до вологи і обробки побутовими хімічними засобами; 

  • високий рівень пожаростойкости; 

  • стильний зовнішній вигляд, що гармонує із загальною ідеєю оформлення готелю або готелю.

Двері для готелів: стандарти і приклади в інтер'єрі

Двері для готелів повинні поєднувати в собі не тільки якість і естетичність. Для того, аби такі двері були довговічні в цілях мінімізації витрат, вони повинні володіти стійкістю до стирання і пошкоджень, мати можливість витримати величезний потік гостей. Двері повинні бути гігієнічні і легкі в прибиранні.

Фурнітура для готельних дверей також повинна не тільки відповідати загальному стилю як дверей, так і приміщення, в якому встановлені ​​двері, але й безумовно бути якісною, міцною і бути легкою у використанні гостями. Не варто забувати про різні категорії гостей, ними можуть бути як діти, так і люди з обмеженими можливостями, яким так само необхідна повноцінне насолоду від відпочинку, не звертаючи уваги на неприємні дрібниці.

Двері для готелів: стандарти і приклади в інтер'єрі

Міжкімнатні двері для готелів, повинні виготовлятися відповідно до особливостей готелів і з урахуванням того, що кожен готель являє собою об'єкт туристичної індустрії. А такі об'єкти повинні завжди і в усьому відповідати нормативним актам і стандартам. А готелі, які претендують на ту чи іншу кількість зірок на вивісці зобов'язані виконувати досить велику кількість умов при організації об'єкта для проживання постояльців, туристів або екскурсантів.

Двері для готелів: стандарти і приклади в інтер'єрі


Міжкімнатні двері для готелів повинні мати звичайний або електронний замок, а також рівень шумоізоляції не нижче 32 Дб.

А для того, аби досягти максимального рівня безпеки, двері повинні бути протипожежними, з вогнестійкістю 30 хвилин (EI-30) або 60 хвилин (EI-60) в залежності від поверховості будівлі.

Нагадаємо, з асортиментом протипожежних дверей ви можете ознайомитися на сайті "Двері Білорусії".


Назад до списку

Вгору