Дизайн міжкімнатних дверей

4252
logo

дизайн-міжкімнатних-дверей

Сучасний дизайн міжкімнатних дверей може бути різним. Відомо, що двері в інтер'єрі - одна з найважливіших складових. Звичайно ж, кожному господареві житла хочеться поекспериментувати. Однак є загальноприйняті правила, які передбачають дизайн міжкімнатних дверей, і їх слід дотримуватися.

Загальні вимоги до дизайну міжкімнатних дверей

   

Незалежно від того, якою за площею є квартира, в якій планується встановити дверні конструкції (2-5 кімнат), всі двері потрібно оформляти в єдиному стилі. Причому сучасний дизайн міжкімнатних дверей припускає, що двері повинні бути не лише в одному кольорі і дизайні, але і однієї висоти. І якщо для різних кімнат ще допускається розходження в кольорі дверних конструкцій, то всі двері, які виходять в один коридор, повинні бути однаковими.

 

Якщо говорити про вибір кольору дверних конструкцій, то класичний дизайн міжкімнатних дверей передбачає вибір світлих або навпаки темних насичених полотен. Причому якщо вибір припав на двері темних відтінків, загальний дизайн приміщення повинен бути досить суворим.

   

В інтер'єрі в стилі мінімалізм гарно  виглядатимуть як світлі дверні конструкції, так і темні. Оздоблення на таких дверях повинно бути в мінімальній кількості. Для сучасних стилів, наприклад, стилю хай-тек, підійдуть двері будь-якого насиченого відтінку.

 

Оптимальним рішенням при оформленні інтер'єру може стати однакове покриття підлоги, під колір якого потрібно підібрати двері. Однак такий варіант може бути не дуже вдалим, так як в різних кімнатах може бути різне за типом покриття для підлоги, паркет, плитка або ковролін. Оптимальним рішенням, щоб вироби вписалися в інтер'єр, може стати вибір загального відтінку дверей, щоб він поєднувався з усіма поверхнями підлоги. Або можна доповнити дизайн дверей якимись декоративними елементами, відповідними за кольором.

 

Ще одним вдалим варіантом, який передбачає дизайн міжкімнатних дверей, є підбір кольору дверного полотна під колір меблів. Ні, зовсім не обов'язково, щоб колір двері був ідентичним, можна зробити його на кілька тонів світліше або темніше.

 

Дизайн міжкімнатних дверей зі вставками із скла

 

Варіантом вдалого дизайну міжкімнатних дверей вважаються дверні конструкції зі вставками із скла. Це може бути:

 

  • Матове скло.

  • Прозоре скло.

  • Вітражі.

   

Скляні вставки надають міжкімнатним дверям особливу красу та шарм. Крім того, ці двері виконують ще й практичну функцію, вони є джерелами додаткового освітлення, так як скло добре пропускає світло. Такі двері рекомендується встановлювати в приміщеннях з поганим природним освітленням.

 

Сучасний дизайн міжкімнатних дверей припускає використання в інтер'єрах дверей зі шкіряним оздобленням. Це невеликі вставки або полотно може бути повністю обтягнуте шкірою. У пошуках оригінальних дизайнерських рішень деякі декоратори йдуть далі і пропонують міжкімнатні двері, оброблені шкурами. У сучасних інтер'єрах можна зустріти двері, оброблені бамбуковими завісами, циновками.


Якщо дизайн міжкімнатних дверей підібраний правильно, то вони будуть вишукано та стильно виглядати в будь-якому інтер'єрі.


Назад до списку

Вгору