Декоруємо старі міжкімнатні двері

981
logo
Декоруємо старі міжкімнатні двері фото


Навіть при мінімальних витратах можна досягти максимальної зміни інтер'єру квартири. А що, якщо просто перефарбувати міжкімнатні двері або задекорувати їх цікавим орнаментом або яскравим малюнком? Будьте впевнені, результат Вас не змусить довго чекати, кімната вмить перетвориться і вбере нову особливу атмосферу.

Як прикрасити міжкімнатні двері фото

Тим більше, якщо до таких методів вдаються різні заклади, кафе, кав'ярні, які користуються великою популярністю, чому б не спробувати дати друге життя старим дверям і своєї квартири.

Оригінальні кафе світу фото

Тренди міжкімнатних дверей

- Геометрія

Якщо ви любите сучасний стиль, оригінальні текстури, а старі міжкімнатні двері вже ніяк не потрапляють під Ваші смаки, це нескладно виправити.

Як прикрасити міжкімнатні двері шпалерами

У хід можуть піти яскраві шпалери з геометричними візерунками. Незважаючи на свою простоту, такий принт є одним з головних трендів в дизайні інтер'єру. Їх декоративна привабливість, безумовно, вражає. Єдина проблема вибрати необхідний відтінок, щоб оновлені двері змогли знову вписатися в існуючий інтер'єр.

- Малюнки

Простий для тих, хто вміє малювати) метод прикрасити старі двері, це нанесення візерунків на дверне полотно вручну.

Як прикрасити міжкімнатні двері фото

Але, навіть якщо у вас і немає таланту до малювання, у вас все одно можуть вийти нові двері самостійно, правда при використанні невеликих хитрощів під назвою готових шаблонів. Вони мають вигляд трафаретів або самоклеючої плівки з готовим малюнком.

Як прикрасити міжкімнатні двері фото

Створення унікального оформлення дверей - це захоплююча робота, яка додає індивідуальність цим функціональним об'єктам інтер'єру і прикрашає дизайн.

Вибираючи ту чи іншу декорацію, поєднуючи колірні схеми з декоративним дизайнам, ви перетворюєте міжкімнатні двері в центральний елемент інтер'єру.

- Колір


Саме він грає величезну роль в створенні або оновленні інтер'єру.

Як прикрасити міжкімнатні двері фото

Кольорові прийоми просто і легко дозволяють кардинально змінити інтер'єр кімнати, акцентувати увагу або навпаки заховати дефекти, які з'явилися з часом.


Прикрасити свій будинок, аби він знову виглядав привабливим, це нелегке завдання, але за допомогою готових ідей і фантазії, у вас може вийти цікавий і навіть в якійсь мірі несподіваний (в приємному сенсі) результат.

Як прикрасити міжкімнатні двері фото

- Оригінальність


Тренд, який не вийде з моди і буде привертати увагу довгий час.

Як прикрасити міжкімнатні двері фото

Для сучасних інтер'єрів полотно старих дверей може прикрасити крейдова панель. Це не тільки атрибут декору, але і практичний об'єкт в інтер'єрі.

Інтер'єри в більш романтичних стилях, наприклад Провансу, можуть бути прикрашені дверними полотнами з елементами декупажу.

Як прикрасити міжкімнатні двері фото

Декупаж - це досить нескладна техніка, яка є універсальною для різних поверхонь, дозволяє створювати оригінальні елементи декору в будь-якому інтер'єрі, будь-то вітальня, кухня або спальня - оновлені двері всюди знадобляться.

Як бачимо, існує безліч способів як можна прикрасити старі міжкімнатні двері, повернувши їм друге життя і тим самим вдихнути нову атмосферу в інтер'єрі. А сам процес створення креативних акцентів в домашньому інтер'єрі стане незабутнім і захоплюючим проведенням часу.Назад до списку

Вгору