Що таке шпоновані двері?

973
logo
Що таке шпоновані двері фото

Сьогодні ми поговоримо про шпоновані двері компанії «Двері Білорусії». Дізнаємося про їх особливості, оцінимо їх переваги, а також підберемо двері для різних інтер'єрів.

Що таке шпоновані двері?

Сама назва шпоновані двері отримали від матеріалу шпон, яким вони покриті. Шпон являє собою натуральний зріз дерева, найчастіше дуба, ясена або горіха, товщиною до 1 мм.

Шпон являє собою натуральний зріз дерева, найчастіше дуба, ясена або горіха, товщиною до 1 мм.

Після тривалої підготовки і сортування на виробництві шпон готовий до поклейки на основу полотна двері, яке як правило складається з зрощеного масиву сосни. Волокна бруса спрямовані в різні боки невипадково, це убезпечить двері від можливої деформації в подальшому.

Конструктивно шпоновані двері поділяються на:

1. Каркасно-щитові

2. Збірні

3. Фільончасті

Наповнення каркасних дверей складається з міцного гофрокартону, покритого з зовнішніх сторін МДФ листами.

Збірні моделі дверей виготовляються за принципом конструктора. Каркас складається з бруса, а внутрішнє наповнення являє собою шпонований МДФ та скляні вставки, в залежності від типу скління.

Збірні моделі шпонованих дверей фото


І, нарешті, фільончасті двері, яким характерна наявність декоративних блоків, але за внутрішнім наповненням вони схожі зі збірними.

Філенчасті моделі шпонованих дверей фото

При установці шпонованих дверей використовують як стандарний погонаж, який кріпиться спеціальними цвяхами, так і телескопічний, кріплення якого відбувається за допомогою спеціальних пазів.

Конструктивні особливості шпонованих дверей безпосередньо впливають на їх переваги.

Так, наприклад, каркасно-щитові двері характеризуються більш низькою ціною через свого невеликого ваги. Але в рівні звукоізоляції вони поступаються збірним і фільончастим.

До переваг фільонок і збірних моделей дверей відносяться їх міцність і багатоваріантність оздоблень.

У той же час всім видам шпонованих дверей характерна натуральна текстура дерева, його оригінальність і екологічність. Остання, в свою чергу підтримується й якісним фінішним лакофарбовим покриттям. Саме тому двері нашого виробництва можна встановлювати в тому числі і в дитячі кімнати - вони повністю екологічні.

Серед широкого асортименту компанії «Двері Білорусії» Ви точно зможете знайти відповідну модель дверей для своєї квартири, будинку або офісу. Для декорування полотна двері можливе використання двох видів скління: часткове і повне, при цьому скла використовуються також декількох видів: білий / чорний триплекс; білий сатин або бронзовий.

Шпоновані двері зі склом фото


А ось варіативність представлених кольорів шпонованих дверей виробництва «Двері Білорусії» налічує 12 видів, причому деякі сучасні моделі доступні під замовлення з комбінованими панелями.

А якщо Ви особливий цінитель винтажу, замовте двері з ефектним патинуванням, воно є в кольорі срібло або золото.

Якщо інтер'єр Вашого простору виконаний в класичному дизайні, Вам варто звернути увагу на фільончасті шпоновані двері. Благородні кольори дуба, горіха, каштана надають їм вишуканий і шляхетний вид.

Міжкімнатні шпоновані двері в класичному стилі фото


Двері в кольорі білий, сірий і чорний ясен з вставками з міцного скла дозволяють прикрасити сучасні інтер'єри квартир і будинків в стилі еклектика, хай тек або техно.

І, нарешті, перейдемо до дверей з більш рідкісними видами шпону, а саме американський горіх. Такі двері привертають увагу завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду. І в поєднанні з лаконічними декоративними елементами у вигляді металевих молдингів, прекрасно впишуться в популярний інтер'єр в стилі лофт.

Зі стильним зовнішнім виглядом шпонованих дверей навряд чи хтось сперечатиметься, рівно, як і з їх доступністю, екологічністю, міцністю і тривалим терміном служби.Назад до списку

Вгору