Що таке екошпон?

3725
logo

Chto takoe ekoshpon.jpg


На сучасному будівельному ринку з’являються все нові й нові види матеріалів та покриттів, одним з них є екошпон. Тому багатьох цікавить питання, що таке екошпон


Опис матеріалу


Екошпон – новий матеріал в асортименті меблевих покриттів. Це штучний матеріал, в основі якого поліпропіленова плівка. Він імітує структуру натурального дерева. Виробляється шляхом склеювання найтонших волокон натуральної деревини. Волокна проходять процес фарбування і тільки потім склеюються. Це дозволяє уникнути відмінності в тонах і отримати можливість відтворювати породи дерева. Що таке екошпон? Це аналог натурального шпону, який економічніший, але за зовнішнім виглядом нічим не поступається натуральному. Якщо до вас прийдуть гості, то вони навряд чи зможуть відрізнити виріб з екошпону від натурального.


Для виробництва екошпону використовується двохполосні преси безперервної дії. В якості сировини використовують деревні волокна, які виходять з відходів деревообробної промисловості. Результат – тонкий листовий матеріал з високими якісними характеристиками.


Екошпон використовується у виробництві меблів, але найчастіше його використовують в дверній промисловості. Що таке екошпон і як його використовують при виробництві дверей, ми розглянемо далі.


Що таке двері з екошпону?


Багатьох цікавить, що таке двері з екошпону і які характеристики вони мають. Отже, двері з екошпону представляють собою дерев’яний або МДФ каркас зі стільниковим наповненням всередині, а зверху МДФ-плита, покрита екошпоном.


Двері із цього матеріалу мають багато переваг:


  • Естетичність.
  • Економічність.
  • Імітують вироби з натурального дерева.
  • Висока вологостійкість.
  • Міцність.
  • Відсутність в складі шкідливих домішок (екоматеріал).
  • Не вигорають під дією сонячних променів.
  • Переносять без деформації вплив високих температур.
  • Мають стійкість до стирання


Однак у дверей з екошпону є і свої особливості, про які не можна не згадати. Двері з цього  матеріалу мають меншу вагу, ніж двері з масиву деревини. Звукоізоляція таких дверей трохи нижче, ніж з натурального дерева. Але за іншими параметрами ця продукція нічим не поступається натуральній деревині. Крім того, має важливу перевагу – низьку ціну.


Тому якщо ви хочете змінити інтер’єр свого будинку чи квартири з використанням недорогих дверей, що імітують благородну деревину, вироби з екошпону – ідеальний варіант.


Купити двері екошпон сучасного дизайну за оптимальною ціною Ви зможете в фірмових салонах «Двері Білорусії», де Вам порекомендують, ким може бути забезпечена якісна установка дверей. 


Назад до списку

Вгору