Чорні двері в інтер'єрі

926
logo

Чорні двері в інтер'єрі фото

Говорячи про чорний колір в інтер'єрі за традицією виникає асоціація з чимось надто темним і похмурим, але при правильному виборі оздоблювальних матеріалів, меблів та міжкімнатних дверей в чорному кольорі можна створити дійсно стильний і гармонійний простір. Що ж, розглянемо кілька правил і дизайнерських прийомів.

Переваги темних дверей в інтер'єрі

Міжкімнатні двері чорного кольору в інтер'єрі

- Чорний колір надає солідність, впевненість, створює атмосферу достатку; 

- Вважається, що чорні поверхні більш практичні; 

- Відмінне поєднання з безліччю відтінків, як світлих, так і немає.

Правила використання чорного кольору в інтер'єрі

Найголовніше в облаштуванні інтер'єру, в якому присутні чорні предмети інтер'єру і аксесуари, це баланс. Від вас залежить наскільки вірним вийде баланс палітри кольорів в інтер'єрі.

Міжкімнатні двері чорного кольору в інтер'єрі фото

Одним з популярних прийомів є гра на контрасті. Міжкімнатні двері чорного кольору прекрасно вписуються в інтер'єр, де стіни білого кольору, а підлога затемнена.

Варто не забувати, що до використання чорного кольору варто вдаватися в тому випадку, якщо площа простору вище середнього, інакше темні предмети здатні візуально зменшувати площу.

Обов'язкове поєднання декоративних елементів такого ж кольору, що і двері для створення цілісної картини і приємного візуального сприйняття.

Міжкімнатні двері чорного кольору фото

Існують наступні дизайнерські прийоми, в якому можуть використовуватися міжкімнатні двері чорного кольору.

Чорні двері можна підбирати, орієнтуючись як на колір стін, покриття для підлоги, меблів.

- Варіант поєднання чорних дверей у світлому інтер'єрі

Гра на контрасті завжди виглядає виграшно і стильно. При такому поєднанні стіни повинні бути обов'язково світлими, а підлогу трохи світліше, ніж колір двері.

- Варіант поєднання чорних дверей з темною підлогою

Крайнього варіанту характерний надлишок темного кольору в інтер'єрі, саме тому таке поєднання варто використовувати лише в кімнатах з високими стелями і великими вікнами.Назад до списку

Вгору