Білі двері в інтер'єрі

3204
logo
Білі двері в інтер'єрі фото

Багато хто вважає, що білі міжкімнатні двері - це пережиток минулого, що вони не впишуться в яскравий і сучасний інтер'єр. Але досвід і численні приклади стильних просторів, як житлових, так і офісних, свідчать про протилежне.

Характеристики білого кольору в інтер'єрі

Аби розібратися в особливостях білого кольору, зокрема його використанні в інтер'єрі, ми розглянемо характеристики даного кольору і проблеми, з якими можливо зіткнутися, при його неправильному застосуванні в інтер'єрах.

Варто відзначити, що білий колір має виключно переваги, до яких відносяться наступні:

 • Здатність візуально розширити простір  

Безумовна перевага білого кольору в інтер'єрі. Білий колір відноситься до холодних, але саме завдяки цьому він здатний візуально збільшити площу кімнат і додати об'єм простору.

 • Здатність привнести додаткове світло

  Білий колір відбиває сонячні промені, що потрапляють в кімнату, завдяки чому з'являється додаткове світло. Дана здатність білого кольору також впливає на надання об`єму простору, а також цінне для тих приміщень, які відчувають нестачу освітлення.   

 • Гармонійність

  Білий колір відмінно поєднується з різноманітними кольорами, текстурами і фактурами. Саме тому його застосування широко поширене, чим обумовлені наступні переваги.

 • Актуальність і сучасність

  Завдяки своїм численним перевагам, досить часто застосовуються предмети інтер'єру та покриття білого кольору.

  А міфи про недоліки легко спростувати:

 • Непрактичність

  Кажуть, що за елементами білого кольору складно доглядати. Насправді це стосується також і чорних поверхонь і аксесуарів. Просто при виборі тих чи інших предметів необхідно розуміти для якого за призначенням простору вони підходять. Якщо Ви плануєте ремонт в дитячій, в такому випадку дизайнери рекомендують відмовитися від деяких покриттів білого кольору, але з іншого боку даний колір дарує можливість розвитку фантазії і творчості.

 • Нудність

  Нудний інтер'єр зовсім не залежить саме від використання білого кольору. При вмілому поєднанні предметів інтер'єру і аксесуарів і правильним акцентам простір будь-якого кольору перетворитися в цікавий та оригінальний.

Крім того, існує безліч відтінків білого, таким чином, використовуючи які можна не перевантажити інтер'єр.

Перераховані вище якості також обумовлені і психологією самого поняття кольору. Як стверджують психологи, білий колір здатний відновлювати організм, призводячи його в тонус, і нормалізує фізичний стан, при цьому активізуючи мозкову роботу. Ось такий лікарське застосування білого кольору в інтер'єрі, причому порівняння з лікарняною палатою зовсім недоречно, адже він здатний створити сучасний та затишний інтер'єр.  

Яскравий білий колір

Помилка в тому, що білий колір не здатний створити яскраве і чільне місце. Посилити сприятливе враження від інтер'єру можна при використанні міжкімнатних дверей різних відтінків білого, від снігового до димчасто білого. 

Стильний білий колір

Білим кольором навряд чи вдасться зіпсувати стильний інтер'єр. Зокрема білі міжкімнатні двері завжди в моді. Крім того, білий колір характерний багатьом національним стилям, наприклад шведському, норвезькому, французької та частково бельгійському.

Білі двері в інтер'єрі фото фото

Білі міжкімнатні двері в інтер'єрі

Наш багатий досвід ще більше підтверджує популярність міжкімнатних дверей білого кольору. Багато дизайнерів і прості споживачі віддають перевагу дверям саме світлих тонів, зокрема хітом серед міжкімнатних дверей є моделі Брістоль білий ясен ПО та Європа біла емаль ПГ.

Білі двері в інтер'єрі фото

Білі двері в інтер'єрі фото


Наступні фото-приклади готових інтер'єрів, реалізованими нашими партнерами - програмою Майстри ремонтів та Міжнародна компанія Planium спільно з нами говорять лише про актуальність білих дверей в інтер'єрі.

Білі двері в вітальні

Білі двері в інтер'єрі вітальні фото


Білі двері в спальні

Білі двері в інтер'єрі спальні фото


Витримка інтер'єру в одній колірній палітрі - це вищий пілотаж, особливо, якщо простір при цьому затишне, виглядає сучасно і присутність в ньому не набридає.

Білі двері в кухні

Білі двері в інтер'єрі кухні фото

Білі двері в інтер'єрі кухні фото


Білі двері в офісі

Білі двері в інтер'єрі офісу фото

Білі двері в ванній кімнаті

Білі двері в ванній кімнаті фото


Як Ви могли помітити, білий колір в інтер'єрі здатний привнести гармонію, стиль, сучасність (навіть якщо Ви віддаєте перевагу класиці, вона буде доречною). І навіть, якщо Ви до сих пір сумнівалися, нехай Ваше майбутнє оновлення простору стане прекрасним і успішним експериментом.Назад до списку

Вгору