Обмежувачі для дверей: види, характеристики, як вибрати?

1133
logo
Обмежувачі для дверей фото

Обмежувачі для дверей, фіксатори або як їх ще називають стопери - це різні назви одного предмета, що виконую захисну функцію.

А ось кого, що і від чого вони захищають, які різновиди їх бувають ми прямо зараз і розглянемо.

Функції обмежувачів

Отже, захисна функція обмежувачів являє собою:

Обмежувачі для дверей фото

- Захист дверей від пошкоджень. Так як стопери встановлюються біля дверей, їх призначення захистити дверне полотно від механічних пошкоджень, скло, якщо воно передбачено в дверях, від сколів або биття і фурнітуру дверей від зламів.

- Захист меблів. Через те, що міжкімнатні двері розташовуються близько до меблів, дзеркал, при виникаючих протягах або невдалому відкриванні дверей така дія може легко зруйнувати інші предмети інтер'єру.

Дверні обмежувачі фото

- Захист від травм. Безумовно, якщо має місце бути таке небезпечне відкривання дверей, яке може завдати шкоди меблям, людина також має шанс отримати травму. Особливо важливо запобігти цьому, якщо в квартирі є маленькі діти, які можуть або отримати травму або не зможуть самостійно відкрити двері, якщо вони закриється з зовнішньої сторони.

Види обмежувачів в залежності від місця фіксації:

- Підлогові. Один з найпоширеніших видів. Вони не дозволяють дверям розчинятися на кут більше передбаченого.

Дверні обмежувачі фото

- На двері. Такий вид обмежувачів встановлюється безпосередньо на самі двері, аби запобігти сильний хлопок при можливому різкому закриванні.

- Настінні. Ці стопери дозволяють обмежити кут відкривання стулки двері, а також додають амортизацію при відкриванні, плавно повертаючи двері у напіввідкрите положення.

Види обмежувачів в залежності від принципу роботи:

- Магнітні. Мають вигляд подвійного магніту, один з яких кріпиться на двері, а другий фіксується на підлогу, який спрацьовує при розчиненні двері.

- Роликові. Працюють за принципом заїзду дверей в попередньо встановлений паз.

Дверні обмежувачі фото

- Стопери. Найпростіший в роботі - відносяться до переносного типу і ставляться під двері, які перед цим необхідно відкрити на необхідний кут.

Обмежувачі для дверей фото

- Ніжки. Цей вид фіксаторів кріпиться на низ двері і також дозволяє регулювати кут її відкривання.

Отже, кожен з перерахованих видів виготовляється з певного матеріалу, серед яких: метал (сталь, алюміній), пластик, силікон, дерево і магніт.

Як ми бачимо, навіть ідеї стопперів дають можливість створити оригінальне і кілька забавне настрій.


Назад до списку

Вгору