Як обрати обмежувач відкривання дверей?

1362

Як-обрати-обмежувач-відкривання-дверей

На сьогоднішній день є широкий вибір конструкцій обмежувачів дверей відповідно до вподобань споживача. Ці пристрої не дозволяють дверям у відкритому стані впиратися у стіну і розміщені поруч меблі, вони не тільки функціональні, але і представлені великою кількістю моделей.


Що являють собою обмежувачі дверей

 

Пристрій може бути закріпленим в підлогу або на стіну. Деякі мають магнітний фіксатор, який кріпиться обов’язково навпроти обмежувача на дверному полотні. Фіксатори мобільного типу ніяк не кріпляться, а підкладаються під двері, міцно фіксуючи їх в тому положенні, яке найбільш зручне для проживаючих в квартирі мешканців.


Як правило, до категорії обмежувачів відносять і численне сімейство фіксаторів дверного полотна - пристроїв утримуючих двері в певному положенні.

 

 Дверні обмежувачі, так само як і фіксатори:


  • по-перше, можуть бути і тими й іншими одночасно за рядом функцій;

  • по-друге, відрізняються за зовнішнім виглядом, конструкцією, матеріалом виготовлення.


Багато обмежувачів не тільки утримують двері - а й прикрашають собою інтер'єр, оскільки сміливо можуть бути віднесені до категорії творів мистецтва.

 

З якого матеріалу виготовляються

 

Купуючи обмежувач, важливо зробити правильний вибір - обмежувач двері з найбільш зручного у використанні матеріалу.


Алюміній, нержавіюча сталь або сплави металів: алюмінію, цинку і міді або латуні - міцні і стійкі.


Останнє особливо важливо не тільки для мобільного фіксатора, але і для пристроїв, що утримують масивні вхідні двері. Якщо вибрати обмежувач відкриття дверей з металу, то не зайвим буде купити модель з прогумованими або силіконовими накладками для зменшування звуку і руху при ударі дверей, об стіну.

 

Пластикові: великий вибір моделей

 

Пластикові або гумові обмежувачі можуть бути надійними, якщо виготовлені з дуже міцних матеріалів. Головною особливістю пристроїв, виготовлених з пластика і гуми, є широкий вибір моделей: можна обрати обмежувач відкриття дверей в точній відповідності з естетичними уподобаннями та інтер'єром приміщення.

 

Дерев'яні: красиві і стійкі

 

Дерев'яні
обмежувачі виглядають надійно та креативно, а крім того, дерево поглинає  хвилі
від звуку і руху, тому такі обмежувачі не вимагають прогумованих накладок.
Дерев'яні обмежувачі досить масивні і можуть бути використані в якості
фіксаторів для дубових та металевих
дверей.


Назад до списку

Вгору