Як врізати замок в міжкімнатні двері

326
Без-имени-1.jpg

Якщо ви стали щасливими володарями міжкімнатних дверей, то напевно ви вже спантеличені питанням, як реалізується врізання замку в міжкімнатні двері. У цій процедурі немає нічого складного, провести роботи можна і не маючи спеціальних знань. Достатньо ознайомитися з видами замків, вибрати підходящий варіант і виконати роботу по етапах.

Що знадобиться для врізки замку?

Будь-які роботи починаються з підготовки інструменту. Врізка замка в міжкімнатні двері своїми руками - не виняток. Перед початком робіт потрібно підготувати необхідний набір пристосувань для монтажу. У нього входять такі інструменти:

  • Дрель (можна використовувати шуруповерт з функцією свердло).
  • Набір коронок (необхідні для створення круглих отворів в полотні дверей).
  • Молоток, стамеска.
  • Рулетка, олівець.
  • Викрутка.

Ще одним важливим моментом, який потрібно враховувати перед початком пошуку інформації на тему як врізати замок в міжкімнатні двері, є вибір виду замку.

Види замків

Зараз на будівельному ринку в широкому асортименті пропонуються різні види замків. На прилавках магазинів можна знайти моделі, які врізаються в двері разом з ручкою або окремі механізми. З урахуванням того, який замок ви виберете, буде відрізнятися і технологія його установки. Наприклад, окремі замки встановлюються так: врізається замок, а потім з двох сторін (зовнішньої і внутрішньої) монтується ручки. У продажу можна відшукати найпростіші механізми, це ручки-засувки. Вони відрізняються найпростішою конструкцією, але тут важливо враховувати, що монтувати такі вироби досить складно, так як потрібен досвід подібних робіт і спеціальні інструменти.

Етапи монтажу замка

Відповідь, як поставити замок в міжкімнатні двері, проте, досить простий. Зробити це легко, головне - слідувати правилам.

Отже, для початку потрібно визначити місце, де буде розташовуватися ваша дверна ручка (зазвичай це середина двері). Від підлоги слід відміряти приблизно 1 метр, і відзначити місце, де буде ручка.

Потім беремо дриль, підбираємо відповідну свердло, робимо в двері отвір для замку. Слід враховувати, що свердло по діаметру повинна дорівнювати товщині замку, а глибина бути рівною довжині замкового механізму.

Далі на торці дверей потрібно розмітити параметри опорної пластини, по контуру, використовуючи стамеску, вибрати рівну площадку.

Свердлом просвердлюємо отвір там, де планується установка дверної ручки. Важливо - не потрібно відразу свердлити полотно двері наскрізь. Спочатку слід просвердлити з одного боку, а коли вістря свердла з'явиться з іншого боку, продовжити свердління з протилежного боку. На підготовлене місце встановлюємо замок, робимо розмітку під саморізи. Свердлимо отвори, закручуємо сморези. Це все. Залишається тільки поставити ручку і накладку для дверного язичка. Двері готова до експлуатації.

Поділитися

Назад до списку

Вгору